reklama

Bereszyński na testach w Sampdorii

Bereszyński na testach w Sampdorii
reklama

Trolling Luisa Enrique na treningu Barcy

Na dzisiejszym treningu FC Barcelony Luis Enrique postanowił się trochę rozerwać. ;)

Najlepszy i najgorszy moment 2016 roku

Najlepszy i najgorszy moment 2016 roku
Najlepszy moment w 2016 roku? Zdobycie Ligi Mistrzów. To nie jest coś, co zdarza się 20 razy w twoim życiu. Najgorszy moment 2016 roku? Nie myślę o tym. Skupiam się tylko na pozytywach.
Zinedine Zidane za:Realmadridplace

Tak gra przyszły lechita - Mihai Radut

Dzisiaj rumuński skrzydłowy pojawił się na testach w Poznaniu. Wkrótce może związać się kontraktem z Lechem. Jak gra? Sprawdźcie! Myślicie, że będzie kozakiem na boiskach Ekstraklasy?
źródło:youtube.com
reklama

Goncalves żegna się ze Śląskiem

Maciek Serdak
@MaciekSerdak
13:02 • 03 Jan 2017
Filipe Gonçalves nie będzie zawodnikiem Śląska. Kontrakt zostanie rozwiązany za porozumieniem stron. Powód: Kłopoty rodzinne w Portugalii.
Filipe Goncalves trafił do Śląska pod koniec czerwca 2016 roku. Kibice Ekstraklasy poznali go jako twardego i nieustępliwego gracza. Złą sławę przyniósł mu brutalny faul na Radoviciu.
źródło:twitter.com

Wielkie osiągnięcie Zlatana

Wielkie osiągnięcie Zlatana

Niespodzianka Sarriego dla Milika

Niespodzianka Sarriego dla Milika
"La Repubblica" pisze, że powrót na boisko jest "obsesją" Milika. Jego wysiłek zauważył trener. Myśli o tym, by nagrodzić go umieszczając go w kadrze meczowej na mecz z Pescarą, jaki zostanie rozegrany 15 stycznia lub z Milanem tydzień później. Miałby to być symboliczny gest, Polak nie byłby przewidziany do występu - w Serie A na ławce rezerwowych zasiada aż 12 piłkarzy. Prawdziwy powrót zaplanowany jest na początek lutego, gdy do meczów ligowych dojdą również spotkania w Lidze Mistrzów z Realem Madryt.
za:sport.pl
reklama