reklama

Cristiano chwali się swoim stylem

Cristiano chwali się swoim stylem
Kto mi wybrał garnitur na galę? Jestem najlepszym i najlepiej ubranym piłkarzem (śmiech). To żart, ludzie już mnie znają. Ale w sumie to prawda, mój garnitur był najładniejszy na gali. Sam go wybrałem. Nikt mi nie pomógł.
Cristiano Ronaldo za:el transistor
reklama

Drużyna tygodnia w La Liga

Drużyna tygodnia w La Liga

Ruch Chorzów testuje Szwajcara

Ruch Chorzów testuje Szwajcara
W dzisiejszym treningu „Niebieskich” wziął udział bramkarz Miodrag Mitrović ze szwajcarskiego FC Lugano. 26-letni golkiper jest Szwajcarem, choć posiada bośniackie korzenie. Gry w piłkę uczył się w klubach szwajcarskich. Był zawodnikiem m.in. FC Chiasso, włoskiego AS Bari czy słoweńskiego NK Krka. Jesienią reprezentował barwy FC Lugano. Na swoim koncie ma blisko 80 występów na zapleczu szwajcarskiej ekstraklasy.
za:ruchchorzow.com.pl

Kostevych na testach medycznych w Lechu

Kostevych na testach medycznych w Lechu
Volodymyr Kostevych we wtorek przechodzi testy medyczne w Lechu Poznań. Jeśli zakończą się one pomyślnie, to podpisze kontrakt z Kolejorzem. 24-letni piłkarz jest wychowankiem UFK Lwów. W 2010 roku trafił do drugiej drużyny Karpat Lwów, a ostatnie cztery lata występował w seniorskim zespole tego klubu. Zawodnik występuje na pozycji lewego obrońcy. W sezonie 2016/17 zagrał dotychczas w osiemnastu spotkaniach swojej drużyny. Ogółem w zespole Karpat rozegrał 93 mecze, w których zdobył pięć bramek.
za:lechpoznan.pl
reklama

Reforma mundialu to biznes

Maciej Iwanski
@IwanskiMaciej
12:13 • 10 Jan 2017
975 milionów dolarów. O tyle mają wzrosnąć zyski FIFA z Mundialu powiększonego do 48 drużyn. Smutne to w sumie
źródło:twitter.com

Cafu wierzy w Neymara

Cafu wierzy w Neymara
Neymarowi nie brakuje zbyt dużo do Cristiano Ronaldo i Messiego. Jestem pewny, że za kilka lat będzie najlepszym piłkarzem na świecie. W tym roku jednak ponownie najlepsi będą Cristiano Ronaldo i Messi. Przewaga Cristiano polega na jego regularności przez cały rok.
Cafu za:espnfc.com

Genialne podsumowanie reformy FIFA

Rafal Lebiedzinski
@rafa_lebiedz24
22:45 • 03 Oct 2016
Zrobić mundial z 48 drużynami to jak zaprosić rodziców, dziadków, wujka i ciotkę na imprezę urodzinową. Rozkręci się dopiero jak sobie pójdą
źródło:twitter.com
reklama