Nowe prawo Messiego

Przewidywalne wolne Messiego

Chce rewanżu za cios w gardło

Czy mógłbyś być sędzią liniowym?

Amerykańskie stowarzyszenie sędziów piłkarskich używa tego filmu w celach przeprowadzania testów na spostrzegawczość arbitrów. Najpierw oglądasz 25 sytuacji, w których musisz rozstrzygnąć, czy jest spalony, Później każda z nich jest rozstrzygana w stopklatce. Jest naprawdę ciężko!

Dwa oblicza Pogby w Manchesterze United

Z lewej strony - gole, asysty i łącznie liczony udział Fracuza w golach dla Manchesteru United w pierwszych 9 meczach. Z prawej - gole, asysty i łącznie liczony udział w golach w ostatnich 10 meczach.

Sturridge podbiegł z kartką do Lallany

W meczu z Southampton Daniel Sturridge dostał od Juergena Kloppa kartkę z jakimiś wytycznymi. W pewnym momencie podbiegł do Lallany i zaczął mu coś tłumaczyć. Wskazywał też na coś palcem. Jakieś tajne ustawienie na boisku?

Niesamowita passa Messiego

Messi strzela z wolnego na 3-1!

LIONEL MESSI! Argentyńczyk strzela gola z rzutu wolnego w trzecim meczu z rzędu! A dzięki bramce Barcelona wychodzi na prowadzenie i na chwilę obecną to ona jest w ćwierćfinale Pucharu Króla!

Milner broni piłkę... własną twarzą

James Milner w meczu z Southampton pokazał nowe znaczenie powiedzenia "grać głową" :D

Neymar w końcu się przełamał

Kontra Bilbao i Enric Saborit na 1-2!

Athletic Bilbao nie składa broni i mamy kolejnego gola! Piłkarze z Bilbao wyprowadzili szybką kontrę, a gola strzałem główką strzelił Enric Saborit! Tym samym w dwumeczu mamy już remis 3-3 i jeśli tak zakończy się spotkanie, będziemy mieli dogrywkę!

Neymar przełamuje fatalną passę!

Arbiter przyznaje rzut karny po ewidentnym faulu na Neymarze i sam poszkodowany podchodzi do piłki. Brazylijczyk długo zabiera się do wykonania "jedenastki", jednak ostatecznie pokonuję Iraizosa i kończy passę 1000 minut bez bramki!