reklama

Tyle oferowali Chińczycy za Prijovicia

Małgorzata Chłopaś
@_turi
18:58 • 15 Jan 2017
Chińczycy nie złożyli żadnej superoferty. Na stole leżało tylko 1,3 mln euro - a zainteresowane były Yanbian i Guizhou #Prijović #PAOK
Ostatecznie Aleksandar Prijovic trafił do PAOK-u Saloniki za około 1,9 miliona euro.
źródło:twitter.com
reklama

Starcie Firmino i Andera Herrery

Pod sam koniec meczu Manchesteru United z Liverpoolem doszło do małego starcia - najpierw Ander Herrera przytrzymywał za koszulkę Roberto Firmino, a gdy ten nie wytrzymał i odepchnął Hiszpana, Herrera upadł trzymając się za twarz. Obaj dostali po żółtej kartce.

Dwóch fanów The Reds ze skoczni

Dwóch fanów The Reds ze skoczni
Mimo walki na skoczniach świata Kamila Stocha i Norwega Daniela Andre Tande łączy jedna rzecz- obaj kibicują tej samej drużynie, ekipie The Reds

Aleksandar Prijović w PAOKu Saloniki!

Aleksandar Prijović w PAOKu Saloniki!
Jak podały greckie media, Aleksandar Prijović przeszedł testy medyczne i podpisał kontrakt z greckim PAOKiem Saloniki. Szwajcar związał się z nowym zespołem 4,5-letnim kontraktem, a Legia otrzyma w rozliczeniu 1,9 mln €. Ponadto zespół mistrza Polski zapewnił sobie 15% z przyszłego transferu 26-letniego napastnika. Oficjalna prezentacja piłkarza ma się odbyć w poniedziałek.
za:przegladsportowy.pl
reklama

Sprzeczka Kloppa i Mourinho

Po starciu Herrery z Firmino Jurgen Klopp eksplodował i podbiegł z pretensjami do kogoś ze sztabu Manchesteru. Jose Mourinho próbował go uspokoić, ale po chwili sam wdał się w sprzeczkę.

Nikt nie potrafi dogonić Chelsea

Nikt nie potrafi dogonić Chelsea
Chelsea przegrała mecz ze Spurs i ich przewaga zmniejszyła się do 5 pkt. Wygrali jednak mecz z Leicester a Liverpool oraz Man City nie zdołali wygrać swoich meczów i przewaga "The Blues" zwiększa się do siedmiu punktów!

Czołówka Premier League

Czołówka Premier League
reklama