reklama

Dlatego Schneiderlin będzie grał z "2"

Dlatego Schneiderlin będzie grał z
Cyfra "8" jest moją ulubioną, ale w Evertonie nosi ją już Ross Barkley, jeden z najlepszych piłkarzy. Szanuję go. Chciałem dać odpocząć kitmanowi po nadrukowaniu mojego nazwiska, więc wybrałem niski numer. Na pewno nie chciałby drukować dużej liczby! Wiele numerów było już zajętych, a numer "2" był wolny. Nie chciałem "13", bo jestem przesądny, a kolejne wolne numery to były "36", "37" i "38", które wydawały mi się zbyt wysokie. Wziąłem więc "2" i jeśli będzie mi się dobrze w niej grać, to zostanę przy niej.
Morgan Schneiderlin za:evertonfc.com
reklama

Tak Jakub Rzeźniczak złamał rękę

Portal legioniosci.com udostępnił nagranie z treningu Legii, na którym widać, jak Kuba Rzeźniczak złamał rękę. Kapitan "Wojskowych" jutro wraca do Polski, gdzie zacznie powrót do zdrowia.
źródło:youtube.com

Sensacyjny zwrot w sprawie Prijovicia?!

Krzysztof Stanowski
@K_Stanowski
20:29 • 15 Jan 2017
Możliwa nagła zmiana w kwestii Prijovicia. Legia jeszcze nic nie podpisała z PAOK (tylko on), a Chiny wkroczyły do akcji z lepszą ofertą.
Co prawda na oficjalnym koncie PAOKu pojawiły się już zdjęcia ze szwajcarskim napastnikiem, jednak jak się okazało - sama Legia jeszcze nie podpisała dokumentów i może dojść do nagłego zwrotu!
źródło:twitter.com

Alexander-Arnold trolluje ball boya

reklama

Gdyby Palermo nie sprzedawało gwiazd

Salvatore Sirigu (obecnie Sevilla)
Gdyby Palermo udało się utrzymać ten skład, to mieliby drużynę gotową walczyć o najwyższe cele w Serie A!

Legenda Tottiego trwa dalej!

Legenda Tottiego trwa dalej!

Skład Sevilli na mecz z Realem Madryt

Skład Sevilli na mecz z Realem Madryt
reklama