reklama

Sarri daje rady Zielińskiemu

Sarri daje rady Zielińskiemu
Ma wszystko, by stać się piłkarzem klasy światowej. Potrzebuje trochę więcej determinacji, by wydobyć tę jakość oraz musi wzmocnić grę defensywną.
Maurizio Sarri za:football-italia.net
reklama

Dlatego Schneiderlin będzie grał z "2"

Dlatego Schneiderlin będzie grał z
Cyfra "8" jest moją ulubioną, ale w Evertonie nosi ją już Ross Barkley, jeden z najlepszych piłkarzy. Szanuję go. Chciałem dać odpocząć kitmanowi po nadrukowaniu mojego nazwiska, więc wybrałem niski numer. Na pewno nie chciałby drukować dużej liczby! Wiele numerów było już zajętych, a numer "2" był wolny. Nie chciałem "13", bo jestem przesądny, a kolejne wolne numery to były "36", "37" i "38", które wydawały mi się zbyt wysokie. Wziąłem więc "2" i jeśli będzie mi się dobrze w niej grać, to zostanę przy niej.
Morgan Schneiderlin za:evertonfc.com

Tak Jakub Rzeźniczak złamał rękę

Portal legioniosci.com udostępnił nagranie z treningu Legii, na którym widać, jak Kuba Rzeźniczak złamał rękę. Kapitan "Wojskowych" jutro wraca do Polski, gdzie zacznie powrót do zdrowia.
źródło:youtube.com

Sensacyjny zwrot w sprawie Prijovicia?!

Krzysztof Stanowski
@K_Stanowski
20:29 • 15 Jan 2017
Możliwa nagła zmiana w kwestii Prijovicia. Legia jeszcze nic nie podpisała z PAOK (tylko on), a Chiny wkroczyły do akcji z lepszą ofertą.
Co prawda na oficjalnym koncie PAOKu pojawiły się już zdjęcia ze szwajcarskim napastnikiem, jednak jak się okazało - sama Legia jeszcze nie podpisała dokumentów i może dojść do nagłego zwrotu!
źródło:twitter.com
reklama

Alexander-Arnold trolluje ball boya

Gdyby Palermo nie sprzedawało gwiazd

Salvatore Sirigu (obecnie Sevilla)
Gdyby Palermo udało się utrzymać ten skład, to mieliby drużynę gotową walczyć o najwyższe cele w Serie A!

Legenda Tottiego trwa dalej!

Legenda Tottiego trwa dalej!
reklama