reklama

Mączyński o plotkach transferowych

Krzysztof Maczynski
@makatsw
21:47 • 15 Jan 2017
Jeżeli będzie coś na rzeczy napewno dowiecie się bezpośrednio ode mnie😉
źródło:twitter.com
reklama

Piękny lob Lemara z ostrego kąta

Młody Thomas Lemar otworzył worek z bramkami w meczu Monaco z Marsylią w najlepszy możliwy sposób - lobując golkipera OM z ostrego kąta. Golazo!

Kluivert dumny z syna

Kluivert dumny z syna
Today was "THE DAY" my son made his REAL debut words can't describe how proud i am for him @justink_ #proud @patrickkluivert9
"Dziś mój syn naprawdę zadebiutował. Nie potrafię oddać słowami, jak bardzo jestem z niego dumny", napisał Patrick Kluivert na Instagramie po tym, jak jego syn zadebiutował w barwach Ajaksu w Eredivisie.
źródło:instagram.com

Sarri daje rady Zielińskiemu

Sarri daje rady Zielińskiemu
Ma wszystko, by stać się piłkarzem klasy światowej. Potrzebuje trochę więcej determinacji, by wydobyć tę jakość oraz musi wzmocnić grę defensywną.
Maurizio Sarri za:football-italia.net
reklama

Dlatego Schneiderlin będzie grał z "2"

Dlatego Schneiderlin będzie grał z
Cyfra "8" jest moją ulubioną, ale w Evertonie nosi ją już Ross Barkley, jeden z najlepszych piłkarzy. Szanuję go. Chciałem dać odpocząć kitmanowi po nadrukowaniu mojego nazwiska, więc wybrałem niski numer. Na pewno nie chciałby drukować dużej liczby! Wiele numerów było już zajętych, a numer "2" był wolny. Nie chciałem "13", bo jestem przesądny, a kolejne wolne numery to były "36", "37" i "38", które wydawały mi się zbyt wysokie. Wziąłem więc "2" i jeśli będzie mi się dobrze w niej grać, to zostanę przy niej.
Morgan Schneiderlin za:evertonfc.com

Tak Jakub Rzeźniczak złamał rękę

Portal legioniosci.com udostępnił nagranie z treningu Legii, na którym widać, jak Kuba Rzeźniczak złamał rękę. Kapitan "Wojskowych" jutro wraca do Polski, gdzie zacznie powrót do zdrowia.
źródło:youtube.com

Sensacyjny zwrot w sprawie Prijovicia?!

Krzysztof Stanowski
@K_Stanowski
20:29 • 15 Jan 2017
Możliwa nagła zmiana w kwestii Prijovicia. Legia jeszcze nic nie podpisała z PAOK (tylko on), a Chiny wkroczyły do akcji z lepszą ofertą.
Co prawda na oficjalnym koncie PAOKu pojawiły się już zdjęcia ze szwajcarskim napastnikiem, jednak jak się okazało - sama Legia jeszcze nie podpisała dokumentów i może dojść do nagłego zwrotu!
źródło:twitter.com
reklama