reklama

Rico wycina Carvajala w polu karnym

Rzut karny do Realu Madryt! Carvajal wbiega z piłką w pole karne, a Sergio Rico spóźnia się z interwencją i arbiter nie ma wątpliwości - to musiał być karny!
reklama

Mączyński o plotkach transferowych

Krzysztof Maczynski
@makatsw
21:47 • 15 Jan 2017
Jeżeli będzie coś na rzeczy napewno dowiecie się bezpośrednio ode mnie😉
źródło:twitter.com

Piękny lob Lemara z ostrego kąta

Młody Thomas Lemar otworzył worek z bramkami w meczu Monaco z Marsylią w najlepszy możliwy sposób - lobując golkipera OM z ostrego kąta. Golazo!

Kluivert dumny z syna

Kluivert dumny z syna
Today was "THE DAY" my son made his REAL debut words can't describe how proud i am for him @justink_ #proud @patrickkluivert9
"Dziś mój syn naprawdę zadebiutował. Nie potrafię oddać słowami, jak bardzo jestem z niego dumny", napisał Patrick Kluivert na Instagramie po tym, jak jego syn zadebiutował w barwach Ajaksu w Eredivisie.
źródło:instagram.com
reklama

Sarri daje rady Zielińskiemu

Sarri daje rady Zielińskiemu
Ma wszystko, by stać się piłkarzem klasy światowej. Potrzebuje trochę więcej determinacji, by wydobyć tę jakość oraz musi wzmocnić grę defensywną.
Maurizio Sarri za:football-italia.net

Dlatego Schneiderlin będzie grał z "2"

Dlatego Schneiderlin będzie grał z
Cyfra "8" jest moją ulubioną, ale w Evertonie nosi ją już Ross Barkley, jeden z najlepszych piłkarzy. Szanuję go. Chciałem dać odpocząć kitmanowi po nadrukowaniu mojego nazwiska, więc wybrałem niski numer. Na pewno nie chciałby drukować dużej liczby! Wiele numerów było już zajętych, a numer "2" był wolny. Nie chciałem "13", bo jestem przesądny, a kolejne wolne numery to były "36", "37" i "38", które wydawały mi się zbyt wysokie. Wziąłem więc "2" i jeśli będzie mi się dobrze w niej grać, to zostanę przy niej.
Morgan Schneiderlin za:evertonfc.com

Tak Jakub Rzeźniczak złamał rękę

Portal legioniosci.com udostępnił nagranie z treningu Legii, na którym widać, jak Kuba Rzeźniczak złamał rękę. Kapitan "Wojskowych" jutro wraca do Polski, gdzie zacznie powrót do zdrowia.
źródło:youtube.com
reklama