Deulofeu już z szalikiem Milanu

Najgorsza drużyna w karierze CR7

Cristiano Ronaldo
Dowód na to, że w swojej karierze Cristiano Ronaldo grał nie tylko z najlepszymi z najlepszych. Ekipa "Squawki" wybrała na każdą pozycję po piłkarzu, który swoimi umiejętnościami odstawał od innych kumpli Crisa z drużyny.

Słowa Deulofeu po wylądowaniu

Milan to wielki klub, dlatego jestem szczęśliwy, że tu jestem. Suso? Cieszę się, że znowu się z nim spotkam.

19:37 • 22 Jan 2017
Legia Warszawa jest bliska osiagniecia porozumienia ze szwajcarskim napastnikiem Harisem Sefaroviciem.
Ten tweet wywołał prawdziwe poruszenie wśród kibiców Legii. Tylko ile w tym prawdy?
źródło:twitter.com

Ulubione miejsce w tabeli Manchesteru

Courtois nie puszcza bramek

Piękna główka Cahilla

Świetne dośrodkowanie Fabregasa z rzutu wolnego i idealne wyjście do piłki Gary'ego Cahilla. To musiało się skończyć bramką. 2:0!

Langil zapraszał Guovę na imprezę

Od Steevena Langila dostałam zaproszenie i nie skorzystałam. Oglądając jednak snapy jego i jego kolegów żałuję, bo w sumie impreza była przednia! Kiedyś jak jeszcze nie była znana jego imprezowa twarz, na Instagramie Legii Warszawa pojawiło się nagranie jak Langil na lotnisku gra na pianinie. Skomentowałam ten filmik i kilka minut później Langil polubił moje zdjęcie, zaczął obserwować mój profil i wysłał mi wiadomość na priv. Tak się zaczęła nasza znajomość.
raperka Aleksandra "Guova" Głowińska za:watch-esa.pl

Zachowanie Costy po golu

Diego Costa załadował gola i chyba pokazał, co myśli o tych wszystkich plotkach na jego temat.

Golazo Griezmanna z Athletikiem

Dzisiaj Athletic Bilbao grało z Atletico Madryt. Było 2:1 dla gospodarzy, ale w 80. minucie meczu Antoine Griezmann wziął sprawy w swoje... nogi. ;)

Diego Costa strzela na 1:0

Chelsea długo męczyła się z "Tygrysami", ale w doliczonym czasie pierwszej połowy Victor Moses przeprowadził efektowną akcję skrzydłem. Nigeryjczyk dograł do Diego Costy, a ten umieścił piłkę w siatce. 1:0!

Tego Hajto i Boniek nie lubią w skokach

Znane nazwisko w Sandecji?

Arkadiusz Aleksander, były napastnik Sandecji Nowy Sącz, a obecnie pełnomocnik zarządu ds. sportowych tego klubu, poinformował na Twitterze, że do drużyny z Małopolski może trafić napastnik, mający w CV występy w Bundeslidze. W komentarzach do tego wpisu błyskawicznie wyśledzono o kogo może chodzić. Mowa o Nigeryjczyku Solomonie Okoronkwo, piłkarzu Herthy Berlin w latach 2005-2008. 29-latek od ponad pół roku pozostaje bez klubu, po tym jak dobiegł końca jego kontrakt z Saarbrucken, występującym na czwartym poziomie rozgrywkowym w Niemczech. W sezonie 2015/16 Okoronkwo strzelił sześć goli dla tego klubu.
za:firsteleven.com

Sanchez bez układu nerwowego

Za to Arsenal dostał rzut karny

W tej sytuacji Laurent Koscielny był faulowany, ale wcześniej sędzia powinien odgwizdać ewidentnego spalonego.