La Liga

Piłkarze Celty po wygranej z Realem

No i po problemie z krzyżem

Historyczne użycie powtórki video!

W ćwierćfinale Pucharu Holandii między FC Utrecht a SC Cambuur Leeuwarden doszło do historycznej chwili - arbiter Pol van Boekel użył systemu VAR (Video Assistant Referees) by zmienić swoją decyzję o podyktowaniu rzutu karnego. Po gwizdnięciu "jedenastki" arbiter boczny poinformował go, że mógł się pomylić i wspólnie sprawdzili zapis wideo, by chwilę później cofnąć decyzję o rzucie karnym. To drugie użycie systemu VAR w historii - po raz pierwszy użył go arbiter Viktor Kassai w półfinałowym meczu KMŚ między Realem Madryt a Kashimą Antlers, by w oparciu o powtórkę wideo podyktować rzut karny.
za:inf. własna.

Zidane już zajął się tematem Danilo

Long dobija Liverpool w 91. minucie

Co to była za kontra "Świętych"! Na samym końcu Sims świetnie zagrał do Longa. 1:0!

Wielka ulga w domach 'cules'

Piłkarze Realu w meczu z Celtą Vigo

Zbigniew Boniek podsumował Benzemę

Zbigniew Boniek
@BoniekZibi
23:08 • 25 Jan 2017
Benzema nigdy mnie nie kręcił,dlaczego ? Bo ma talent ale jest bardzo leniwy, na razie zrobił w karierze 47,3%normy👊🏻👊🏻
źródło:twitter.com

Imponująca postawa Celty Vigo

Dlatego Langil chciał odejść z Legii

p91
@p91f
23:09 • 25 Jan 2017
Langil opowiada w belgijskich mediach,że zarówno w klubie,jak i poza klubem miał do czynienia z rasizmem i dlatego chciał odejść...
Belgijski serwis "Soccerspot.be" cytuje wypowiedź Steevena Langila, z której wynika, że to nie chodziło o imprezowy sposób bycia reprezentanta Martyniki.

Real zupełnie stracił formę

"Szczupak" Vazqueza na 2-2

Real Madryt się nie poddaje! Dośrodkowanie z rzutu rożnego i wprowadzony w 2. połowie Lucas Vazquez doprowadza do remisu 2-2!

Gol Wassa na wagę awansu?

Real Madryt walczył o doprowadzenie do dogrywki, jednak w 85. minucie gola na 2-1 dla Celty Vigo strzela świetnie dysponowany dziś Wass! Koniec marzeń Realu o awansie do kolejnej rundy Pucharu Króla?