reklama

Glik świętuje awans do finału pucharu

Glik świętuje awans do finału pucharu
AS Monaco zagra w finale Pucharu Ligi Francuskiej. Polski obrońca już chyba nie może się doczekać. ;)
reklama

Piłki eksplodujące podczas meczu

Kompilacja akcji, w których piłka nie wytrzymała i eksplodowała podczas meczu. Takie rzeczy zdarzają się na wielu boiskach. Musicie to zobaczyć!
źródło:youtube.com

Sobowtór CR7 broni Danilo

Sobowtór CR7 broni Danilo

Grupa eliminacji ME U-21 2019

Grupa eliminacji ME U-21 2019
Dziś odbyło się losowanie eliminacji mistrzostw Europy U-21, które w 2019 roku zostaną rozegrane we Włoszech i San Marino. Jak oceniacie szanse Polaków na awans?
reklama

Mou: "Martial nie wykorzystał okazji"

Mou:
Nie wydaje mi się, że Martial nie był skoncentrowany. Myślę, że nie chwycił obiema rękami wielkiej okazji, jaką miał. Gdy mówiliśmy o Memphisie Depayu była to jedyna pozycja, na której mieliśmy zbyt dużo zawodników. Takie są realia. Mamy Rashforda, Lingarda, Matę, Mkhitaryana i Martiala, więc nie mogę wciąż dawać szansy jednemu piłkarzowi nie bacząc na wysiłki innych. Anthony zagrał z Liverpoolem, wielkim meczu dla nas i dla niego, a w następnym meczu wystawiłem Matę i Mkhitaryana. Tak wygląda sytuacja.
Jose Mourinho za:thesun.co.uk

Dlatego Stilic wrócił do Wisły

Dlatego Stilic wrócił do Wisły
O moim wyborze zdecydował fakt, że byłem tu przez półtora roku i dobrze się czułem w szatni i w mieście. A w Polsce grałem w sumie ponad pięć lat i wiem, że Wisła to nadal wielki klub. W Bośni nie mamy okazji do częstego śledzenia polskiej ligi, ale i tak wszyscy wiedzą co to jest Wisła, Lech czy Legia. Słyszałem wiele pytań, czy dzwonił trener Smuda. Zatrzymam to dla siebie. Jestem w Krakowie i tylko to się liczy. A trenerowi życzę w Łęcznej samych dobrych wyników.
Semir Stilic za:sport.se.pl

Magiera o transferze napastnika

Magiera o transferze napastnika
Czy nowy napastnik może pojawić się jeszcze na tym zgrupowaniu? Nie wiem, nie powiem. Nie będę ani kłamać, ani zmyślać. Cały czas jesteśmy w kontakcie. Może być tak, że przyjedzie albo nie... Nie będę wypowiadał się w tej chwili na ten temat. Być może mój telefon w pokoju wie teraz coś więcej.
Jacek Magiera za:Legia.net
reklama