reklama

Arka idzie na zakupy

Arka idzie na zakupy
Jak udało się ustalić "Przeglądowi Sportowemu" trzy nowe twarze dołączą wkrótce do drużyny Grzegorza Nicińskiego. Arka jest na ostatniej prostej finalizacji rozmów z Josipem Barisiciem i Damianem Byrtkiem. Do zespołu ma dołączyć jeszcze jeden napastnik - Przemysław Trytko lub Łukasz Sekulski.
za:przegladsportowy.pl
reklama

Za 15 dni rusza Ekstraklasa!

Za 15 dni rusza Ekstraklasa!

Inny Puchar Narodów Afryki

Inny Puchar Narodów Afryki
Tegoroczna edycja PNA jest rozgrywana w Gabonie. Oprócz stadionów również ulice i inne miejsca zapełniają się fanatykami piłki nożnej.

Carragher krytykuje Sturridge'a

Carragher krytykuje Sturridge'a
Sturridge jest zupełnie innym zawodnikiem niż wtedy, gdy przyszedł do Liverpoolu. Nie można kwestionować jego skuteczności, ale poza tym nie robi wiele więcej. Na początku jego gry w Liverpoolu było inaczej. Stał się teraz takim typem piłkarza, który nie wraca się po piłkę i czeka aż będzie miał wszystko podane na talerzu. Gdy nie strzela goli, jest właściwie bezużyteczny, ponieważ nie ma do zaoferowania niczego więcej. Gdy spojrzysz na jego rekord strzelecki w Liverpoolu, to musisz przyznać, że jest fantastyczny, ale gdy widzi się na jego tempo poruszania się i ogólny sposób gry w meczach, w których nie strzela goli, to wygląda to jakby Liverpool grał w "10".
Jamie Carragher za:by433.com
reklama

Dudu strzelił gola Kolumbii

Dzisiejszej nocy odbył się mecz towarzyski Brazylii z Kolumbią. Pieniądze z biletów oraz zbiórki podczas meczu zostaną przekazane na rodziny piłkarzy Chapecoense, którzy zginęli w katastrofie lotniczej. A jak mecz? Wygrała Brazylia 1:0 po golu piłkarza Palmeiras - Dudu.
źródło:youtube.com

Glik świętuje awans do finału pucharu

Glik świętuje awans do finału pucharu
AS Monaco zagra w finale Pucharu Ligi Francuskiej. Polski obrońca już chyba nie może się doczekać. ;)

Piłki eksplodujące podczas meczu

Kompilacja akcji, w których piłka nie wytrzymała i eksplodowała podczas meczu. Takie rzeczy zdarzają się na wielu boiskach. Musicie to zobaczyć!
źródło:youtube.com
reklama