reklama

Puchar Króla i Real Madryt

Puchar Króla i Real Madryt
reklama

Sandecja namawiała Okoronkwo na testy

Sandecja namawiała Okoronkwo na testy
To dzięki naszym kontaktom, prezesa Danka, dyrektora Cieślickiego oraz moim, rozeznaniu w środowisku, udało nam się namówić tego piłkarza na testy, co samo w sobie jest już sporym sukcesem. Dwa tygodnie przekonywaliśmy go, by do nas przyjechał i w końcu powiedział: tak. Solomon nie zdziwił się polską pogodą, grał przecież w Rosji. Miejmy nadzieję, że stadion przypadnie mu do gustu… W Nowym Sączu był tylko jeden piłkarz z takim dorobkiem, mówię o Piotrze Świerczewskim, ale on koszulki Sandecji jednak nigdy nie założył. Jeśli tylko Solomon będzie miał odpowiednią motywację do pracy, to może być najlepszym lub jednym z najlepszych piłkarzy w pierwszej lidze. Na papierze już jest.
pełnomocnik zarządu Sandecji ds. sportowych Arkadiusz Aleksander za:gol24.pl

Arka idzie na zakupy

Arka idzie na zakupy
Jak udało się ustalić "Przeglądowi Sportowemu" trzy nowe twarze dołączą wkrótce do drużyny Grzegorza Nicińskiego. Arka jest na ostatniej prostej finalizacji rozmów z Josipem Barisiciem i Damianem Byrtkiem. Do zespołu ma dołączyć jeszcze jeden napastnik - Przemysław Trytko lub Łukasz Sekulski.
za:przegladsportowy.pl

Za 15 dni rusza Ekstraklasa!

Za 15 dni rusza Ekstraklasa!
reklama

Inny Puchar Narodów Afryki

Inny Puchar Narodów Afryki
Tegoroczna edycja PNA jest rozgrywana w Gabonie. Oprócz stadionów również ulice i inne miejsca zapełniają się fanatykami piłki nożnej.

Carragher krytykuje Sturridge'a

Carragher krytykuje Sturridge'a
Sturridge jest zupełnie innym zawodnikiem niż wtedy, gdy przyszedł do Liverpoolu. Nie można kwestionować jego skuteczności, ale poza tym nie robi wiele więcej. Na początku jego gry w Liverpoolu było inaczej. Stał się teraz takim typem piłkarza, który nie wraca się po piłkę i czeka aż będzie miał wszystko podane na talerzu. Gdy nie strzela goli, jest właściwie bezużyteczny, ponieważ nie ma do zaoferowania niczego więcej. Gdy spojrzysz na jego rekord strzelecki w Liverpoolu, to musisz przyznać, że jest fantastyczny, ale gdy widzi się na jego tempo poruszania się i ogólny sposób gry w meczach, w których nie strzela goli, to wygląda to jakby Liverpool grał w "10".
Jamie Carragher za:by433.com

Dudu strzelił gola Kolumbii

Dzisiejszej nocy odbył się mecz towarzyski Brazylii z Kolumbią. Pieniądze z biletów oraz zbiórki podczas meczu zostaną przekazane na rodziny piłkarzy Chapecoense, którzy zginęli w katastrofie lotniczej. A jak mecz? Wygrała Brazylia 1:0 po golu piłkarza Palmeiras - Dudu.
źródło:youtube.com

Glik świętuje awans do finału pucharu

Glik świętuje awans do finału pucharu
AS Monaco zagra w finale Pucharu Ligi Francuskiej. Polski obrońca już chyba nie może się doczekać. ;)

Piłki eksplodujące podczas meczu

Kompilacja akcji, w których piłka nie wytrzymała i eksplodowała podczas meczu. Takie rzeczy zdarzają się na wielu boiskach. Musicie to zobaczyć!
źródło:youtube.com

Sobowtór CR7 broni Danilo

Sobowtór CR7 broni Danilo

Grupa eliminacji ME U-21 2019

Grupa eliminacji ME U-21 2019
Dziś odbyło się losowanie eliminacji mistrzostw Europy U-21, które w 2019 roku zostaną rozegrane we Włoszech i San Marino. Jak oceniacie szanse Polaków na awans?

Mou: "Martial nie wykorzystał okazji"

Mou:
Nie wydaje mi się, że Martial nie był skoncentrowany. Myślę, że nie chwycił obiema rękami wielkiej okazji, jaką miał. Gdy mówiliśmy o Memphisie Depayu była to jedyna pozycja, na której mieliśmy zbyt dużo zawodników. Takie są realia. Mamy Rashforda, Lingarda, Matę, Mkhitaryana i Martiala, więc nie mogę wciąż dawać szansy jednemu piłkarzowi nie bacząc na wysiłki innych. Anthony zagrał z Liverpoolem, wielkim meczu dla nas i dla niego, a w następnym meczu wystawiłem Matę i Mkhitaryana. Tak wygląda sytuacja.
Jose Mourinho za:thesun.co.uk

Dlatego Stilic wrócił do Wisły

Dlatego Stilic wrócił do Wisły
O moim wyborze zdecydował fakt, że byłem tu przez półtora roku i dobrze się czułem w szatni i w mieście. A w Polsce grałem w sumie ponad pięć lat i wiem, że Wisła to nadal wielki klub. W Bośni nie mamy okazji do częstego śledzenia polskiej ligi, ale i tak wszyscy wiedzą co to jest Wisła, Lech czy Legia. Słyszałem wiele pytań, czy dzwonił trener Smuda. Zatrzymam to dla siebie. Jestem w Krakowie i tylko to się liczy. A trenerowi życzę w Łęcznej samych dobrych wyników.
Semir Stilic za:sport.se.pl

Magiera o transferze napastnika

Magiera o transferze napastnika
Czy nowy napastnik może pojawić się jeszcze na tym zgrupowaniu? Nie wiem, nie powiem. Nie będę ani kłamać, ani zmyślać. Cały czas jesteśmy w kontakcie. Może być tak, że przyjedzie albo nie... Nie będę wypowiadał się w tej chwili na ten temat. Być może mój telefon w pokoju wie teraz coś więcej.
Jacek Magiera za:Legia.net

Chukwu wygląda coraz lepiej

Chukwu wygląda coraz lepiej
Chukwu? Sprowadzaliśmy go z myślą o tym, aby grał na pozycji typowej "dziewiątki". Uważam, że wygląda z każdym dniem coraz lepiej, "czuje" ten zespół i poprawia się pod względem fizycznym. Dzisiaj miał dwie dogodne sytuacje - dajmy mu jeszcze trochę czasu. Wszyscy jesteśmy cierpliwi, bo wiemy, że dzisiaj mocno pracujemy nad wieloma innymi aspektami, aniżeli tylko i wyłącznie wykańczaniem akcji. Nie wykluczam, że Nigeryjczyk będzie próbowany na przykład na skrzydle. Mamy kilku zawodników, którzy mogą występować z przodu, ale liczymy na to, że jeszcze jedna osoba wzmocni nasz zespół.
Jacek Magiera za:legia.net

Mecze w TV: 26 Stycznia 2017

20 :45Eleven
Hull City vs Manchester United
EFL Cup
21 :15Canal+ Sport
FC Barcelona vs Real Sociedad
La Liga

Piłkarze Celty po wygranej z Realem

Piłkarze Celty po wygranej z Realem
reklama