reklama

"Krycha" świętuje chiński nowy rok

reklama

Stefan Majewski szybszy od Macierewicza

Zbigniew Boniek
@BoniekZibi
16:14 • 27 Jan 2017
Min Macierewicz trasę Toruń Warszawa pokonał w 1 godz 40 min👎👎,nie ma szans ze St. Majewskim😄😄
źródło:twitter.com

Kulisy zgrupowania Lecha w Ajia Napa

Przegląd wydarzeń z dwóch ostatnich dni zgrupowania Lecha na Cyprze.
źródło:youtube.com

Courtois jedną nogą w Realu Madryt?

Courtois jedną nogą w Realu Madryt?
Jak podają hiszpańskie media, Thibaut Courtois doszedł do wstępnego porozumienia z Realem Madryt odnośnie letniego transferu. Wobec niepewnej formy obu bramkarzy "Królewscy" chcą ściągnąć do klubu klasowego zawodnika na tej pozycji, a po niepowodzeniu z transferem Davida De Gei postawiono na 24-letniego Belga. Sam Courtois chętnie wróciłby do Hiszpanii z powodów osobistych - tam bowiem przez cały czas mieszka jego żona oraz córeczka. Belg bardzo tęskni za rodziną i kupił nawet w Madrycie nowy dom. Transfer gwiazdora Chelsea byłby bardzo drogą operacją, jednak Real może włączyć w nią Alvaro Moratę, który zastanawia się nad przyszłością w stolicy Hiszpanii.
za:bernabeudigital.com
reklama

Talent z Kolumbii blisko Wisły Kraków

Talent z Kolumbii blisko Wisły Kraków
Krakowska Wisła porozumiała się z klubem Independiente Medellin w sprawie transferu 20-letniego pomocnika, Evera Valencii! Umowa pomiędzy obydwiema stronami została już podpisana, ale wciąż nie można oficjalnie ogłosić jego przejścia do Wisły, bo na dokumentach brakuje jeszcze podpisu zawodnika. Ever Valencia występuje aktualnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Ameryki Południowej U-20, przed którymi krakowski klub wstępnie porozumiał się z nim odnośnie jego umowy z Wisłą. Negocjacje przeciągają się jednak w związku z samym turniejem i faktem, że każdy występujący na nim zawodnik, został przez trenera kadry Kolumbii odsunięty od jakichkolwiek rozmów transferowych.
za:wislaportal.pl

Falcao odrzucił oferty z Chin

Falcao odrzucił oferty z Chin
Powiedziałem 'nie' chińskim klubom trzy razy i było ciężko odrzucić ich oferty. Dla klubu to też nie jest łatwa decyzja, ponieważ oferują ogromne pieniądze. Ja jednak chce wygrywać z Monaco i pokazać, że wróciłem na 100%. To jest moja motywacja.
Radamel Falcao za:getfootballnewsfrance.com

Alexandre Pato też odejdzie do Chin?

Alexandre Pato też odejdzie do Chin?
reklama