reklama

Przyszły trener Bayernu wg Ancelottiego

Przyszły trener Bayernu wg Ancelottiego
Chciałbym, żeby Julian Nagelsmann został któregoś dnia trenerem Bayernu. Może za 10 albo 20 lat... Ale z drugiej strony sam mam nadzieję zostać w Bayernie przez następne 10, a może i 20 lat.
Carlo Ancelotti za:@imiasanmia
reklama

Zwycięska ekipa na treningu Realu

Zwycięska ekipa na treningu Realu

"Lewy" zastanawiał się nad Chinami

Gdybym powiedział, że nawet sekundę nie myślałem o ofercie z Chin, to skłamałbym. Ale nie musiałem myśleć długo, bo to jednak inny świat.
Robert Lewandowski za:sport.pl

Ulubiona restauracja Mesuta Ozila

Ulubiona restauracja Mesuta Ozila
Mesut jest bardzo nieśmiały, gdy kogoś dobrze nie zna. On lubi wszystko - szczególnie tureckie śniadanie. On ma tureckie korzenie, więc my próbujemy wszystko gotować tak, jakby ugotowała to turecka matka. Jajka, parówka, borek - uwielbia tego typu rzeczy. Przed meczem nigdy nie je czegoś ciężkiego, bo zna swoje limity. Kocha tureckie jedzenie, a to jest jego ulubiona turecka restauracja. U nas zawsze mówi po turecku. To tradycjonalista, który mógłby jeść w innych miejscach na mieście, ale tutaj czuje się wygodnie.
właściciel tureckiej restauracji w Londynie Hasan Dolanbay za:goal.com
reklama

Abel Hernandez i jego tatuaż Ronaldo

Abel Hernandez i jego tatuaż Ronaldo

Wystarczył jeden telefon Escobara

Wystarczył jeden telefon Escobara

Królowie słupków i poprzeczek

Królowie słupków i poprzeczek
Ci piłkarze to najwięksi pechowcy obecnego sezonu - ich strzały najczęściej lądowały na słupkach lub poprzeczkach. W samej czołówce znalazł się Robert Lewandowski!

"Krycha" świętuje chiński nowy rok

Stefan Majewski szybszy od Macierewicza

Zbigniew Boniek
@BoniekZibi
16:14 • 27 Jan 2017
Min Macierewicz trasę Toruń Warszawa pokonał w 1 godz 40 min👎👎,nie ma szans ze St. Majewskim😄😄
źródło:twitter.com

Kulisy zgrupowania Lecha w Ajia Napa

Przegląd wydarzeń z dwóch ostatnich dni zgrupowania Lecha na Cyprze.
źródło:youtube.com

Courtois jedną nogą w Realu Madryt?

Courtois jedną nogą w Realu Madryt?
Jak podają hiszpańskie media, Thibaut Courtois doszedł do wstępnego porozumienia z Realem Madryt odnośnie letniego transferu. Wobec niepewnej formy obu bramkarzy "Królewscy" chcą ściągnąć do klubu klasowego zawodnika na tej pozycji, a po niepowodzeniu z transferem Davida De Gei postawiono na 24-letniego Belga. Sam Courtois chętnie wróciłby do Hiszpanii z powodów osobistych - tam bowiem przez cały czas mieszka jego żona oraz córeczka. Belg bardzo tęskni za rodziną i kupił nawet w Madrycie nowy dom. Transfer gwiazdora Chelsea byłby bardzo drogą operacją, jednak Real może włączyć w nią Alvaro Moratę, który zastanawia się nad przyszłością w stolicy Hiszpanii.
za:bernabeudigital.com

Talent z Kolumbii blisko Wisły Kraków

Talent z Kolumbii blisko Wisły Kraków
Krakowska Wisła porozumiała się z klubem Independiente Medellin w sprawie transferu 20-letniego pomocnika, Evera Valencii! Umowa pomiędzy obydwiema stronami została już podpisana, ale wciąż nie można oficjalnie ogłosić jego przejścia do Wisły, bo na dokumentach brakuje jeszcze podpisu zawodnika. Ever Valencia występuje aktualnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Ameryki Południowej U-20, przed którymi krakowski klub wstępnie porozumiał się z nim odnośnie jego umowy z Wisłą. Negocjacje przeciągają się jednak w związku z samym turniejem i faktem, że każdy występujący na nim zawodnik, został przez trenera kadry Kolumbii odsunięty od jakichkolwiek rozmów transferowych.
za:wislaportal.pl

Falcao odrzucił oferty z Chin

Falcao odrzucił oferty z Chin
Powiedziałem 'nie' chińskim klubom trzy razy i było ciężko odrzucić ich oferty. Dla klubu to też nie jest łatwa decyzja, ponieważ oferują ogromne pieniądze. Ja jednak chce wygrywać z Monaco i pokazać, że wróciłem na 100%. To jest moja motywacja.
Radamel Falcao za:getfootballnewsfrance.com

Alexandre Pato też odejdzie do Chin?

Alexandre Pato też odejdzie do Chin?

Mourinho leci na Wembley, a Klopp...

Mourinho leci na Wembley, a Klopp...

Największy błąd w życiu Maradony

Największy błąd w życiu Maradony
Po raz pierwszy spróbowałem narkotyków w Barcelonie. Miałem wówczas 24 lata. To był największy błąd w moim życiu. Narkotyki zabijają. Uważam się za szczęściarza, że mogę o tym mówić. Jeśli nadal brałbym narkotyki, to teraz już by mnie nie było wśród żywych.
Diego Maradona za:sportowefakty.wp.pl

Piłkarze Realu mówią po chińsku

Przy okazji Chińskiego Nowego Roku Real Madryt przygotował film, w którym gwiazdy hiszpańskiego zespołu... mówią po chińsku. Jak im poszło? :D
źródło:youtube.com
reklama