reklama

Lech odrzucił ofertę za Kownackiego

Lech odrzucił ofertę za Kownackiego
Fiorentina wyraziła poważne zainteresowanie ściągnięciem do siebie Dawida Kownackiego i złożyła Lechowi Poznań lukratywna ofertę za usługi 20-letniego napastnika. Włodarze "Violi" byli gotowi wyłożyć za Polaka 3 mln € oraz zaproponować mu 5-letni kontrakt na dobrych warunkach, jednak Lech Poznań postanowił odrzucić tę ofertę. Przedstawiciele "Kolejorza" uznali, że zwyżka formy Dawida Kownackiego będzie nieoceniona w kontekście wiosennej walki o mistrzostwo Polski.
za:Gazeta Wyborcza - Poznań
reklama

Zieliński kozacko załatwił rywala

We wtorek Napoli wygrało w meczu Coppa Italia z Fiorentiną 1-0, a swój wkład w wygraną miał także Piotr Zieliński. Polak w ostatnich tygodniach prezentuje bardzo wysoką formę i pozwala sobie na coraz więcej swobody na boisku, co widać choćby po takich zagraniach!
źródło:youtube.com

Zaangażowanie w obronie Higuaina

Gonzalo Higuain w Juventusie pokazuje, że wyłożone za niego pieniądze okazały się całkiem uzasadnione. Argentyńczyk nie tylko jest prawdziwą "maszynką" do strzelania goli, ale gdy trzeba, pracuje w defensywie jak najlepszy obrońca!

Dziś 39. urodziny Gianluigiego Buffona!

Dziś 39. urodziny Gianluigiego Buffona!
reklama

Giganty chciały u siebie McEachrana

Giganty chciały u siebie McEachrana
Gdy miałem 16 lat, zgłosiły się po mnie Real i Manchester United. Nie mogłem uwierzyć, gdy agent przyszedł do mnie i powiedział: chcą cię w Madrycie! To brzmiało niewiarygodnie. Proponowano mi pięcioletnią umowę i przeprowadzkę razem z całą rodziną. Odpowiedziałem jednak, że zostaję w Londynie. Wierzyłem, że mam przed sobą przyszłość w Chelsea. Gdy debiutowałem sądziłem, że wybrałem najlepiej jak mogłem. Teraz, patrząc wstecz, zastanawiam się, co byłoby dla mnie lepsze.
Josh McEachran za:telegraph.co.uk

Coutinho znalazł swoje miejsce

Coutinho znalazł swoje miejsce
Chiny? Nie, nie jestem zainteresowany. Nie myślę o tym, nie teraz. Mój futbol jest w Liverpoolu. Tu jest też moje serce. Nie myślę o jakimkolwiek innym klubie, w ogóle. Wierzę, że w życiu trzeba znaleźć miejsce, gdzie jesteś w stanie wyrażać siebie, grać bez strachu, prezentować w swojej grze wszystko, co masz. Gdy znajdujesz takie miejsce, zostajesz w nim. To miejsce, Liverpool, ma swój plan. Plan, by wrócić na szczyt i ja mocno w to wierzę. Chcę być tego częścią.
Philippe Coutinho za:dailymail.co.uk

Polak na testach w Liverpoolu

Krystian Juźwiak
@krystianoo96
09:25 • 28 Jan 2017
Młody piłkarz @WartaPoznan Jędrzej Grobelny rozpocznie jutro testy w @LCFC ⚽️💪🏻
źródło:twitter.com
reklama