reklama

Magia Walentynek i Dnia Kobiet

Magia Walentynek i Dnia Kobiet
reklama

Klasyka rzutów karnych w FIFIE

Klasyka rzutów karnych w FIFIE

Lech odrzucił ofertę za Kownackiego

Lech odrzucił ofertę za Kownackiego
Fiorentina wyraziła poważne zainteresowanie ściągnięciem do siebie Dawida Kownackiego i złożyła Lechowi Poznań lukratywna ofertę za usługi 20-letniego napastnika. Włodarze "Violi" byli gotowi wyłożyć za Polaka 3 mln € oraz zaproponować mu 5-letni kontrakt na dobrych warunkach, jednak Lech Poznań postanowił odrzucić tę ofertę. Przedstawiciele "Kolejorza" uznali, że zwyżka formy Dawida Kownackiego będzie nieoceniona w kontekście wiosennej walki o mistrzostwo Polski.
za:Gazeta Wyborcza - Poznań

Zieliński kozacko załatwił rywala

We wtorek Napoli wygrało w meczu Coppa Italia z Fiorentiną 1-0, a swój wkład w wygraną miał także Piotr Zieliński. Polak w ostatnich tygodniach prezentuje bardzo wysoką formę i pozwala sobie na coraz więcej swobody na boisku, co widać choćby po takich zagraniach!
źródło:youtube.com
reklama

Zaangażowanie w obronie Higuaina

Gonzalo Higuain w Juventusie pokazuje, że wyłożone za niego pieniądze okazały się całkiem uzasadnione. Argentyńczyk nie tylko jest prawdziwą "maszynką" do strzelania goli, ale gdy trzeba, pracuje w defensywie jak najlepszy obrońca!

Dziś 39. urodziny Gianluigiego Buffona!

Dziś 39. urodziny Gianluigiego Buffona!

Giganty chciały u siebie McEachrana

Giganty chciały u siebie McEachrana
Gdy miałem 16 lat, zgłosiły się po mnie Real i Manchester United. Nie mogłem uwierzyć, gdy agent przyszedł do mnie i powiedział: chcą cię w Madrycie! To brzmiało niewiarygodnie. Proponowano mi pięcioletnią umowę i przeprowadzkę razem z całą rodziną. Odpowiedziałem jednak, że zostaję w Londynie. Wierzyłem, że mam przed sobą przyszłość w Chelsea. Gdy debiutowałem sądziłem, że wybrałem najlepiej jak mogłem. Teraz, patrząc wstecz, zastanawiam się, co byłoby dla mnie lepsze.
Josh McEachran za:telegraph.co.uk
reklama