reklama

Znane nazwiska łączone z Legią!

Znane nazwiska łączone z Legią!
Jak podał "Przegląd Sportowy", na biurku prezesów Legii pojawiła się oferta zatrudnienia Marouane'a Chamakha, 33-letniego marokańskiego snajpera, który do końca 2016 roku był zawodnikiem Cardiff City. Ostatnie miesiące nie były dla niego udane, jednak w Legii mógłby odbudować swoją formę i z bogatym piłkarskim CV zostałby jedną z największych gwiazd Ekstraklasy. Mimo tego, jego szanse na angaż w stołecznym klubie są dośc małe - Marokańczyk chciałby zarabiać najwięcej w zespole, a włodarze Legii nie chcą tworzyć "kominów płacowych", zwłaszcza przy zawodniku wiekowym i z tak niepewną formą. Portal "legia.net" donosi z kolei o zainteresowaniu Legii transferem Tomasa Necida, 27-letniego napastnika Bursasporu. Mierzący 191 cm snajper regularnie strzela bramki w tureckiej Super Lig oraz w reprezentacji Czech, w której wystąpił już 44-krotnie. Zawodnik jest wyceniany na 2,25 mln €.
za:legia.net, przegladsportowy.pl
reklama

"Gigi" Buffon na przestrzeni lat

Magia Walentynek i Dnia Kobiet

Magia Walentynek i Dnia Kobiet

Klasyka rzutów karnych w FIFIE

Klasyka rzutów karnych w FIFIE
reklama

Lech odrzucił ofertę za Kownackiego

Lech odrzucił ofertę za Kownackiego
Fiorentina wyraziła poważne zainteresowanie ściągnięciem do siebie Dawida Kownackiego i złożyła Lechowi Poznań lukratywna ofertę za usługi 20-letniego napastnika. Włodarze "Violi" byli gotowi wyłożyć za Polaka 3 mln € oraz zaproponować mu 5-letni kontrakt na dobrych warunkach, jednak Lech Poznań postanowił odrzucić tę ofertę. Przedstawiciele "Kolejorza" uznali, że zwyżka formy Dawida Kownackiego będzie nieoceniona w kontekście wiosennej walki o mistrzostwo Polski.
za:Gazeta Wyborcza - Poznań

Zieliński kozacko załatwił rywala

We wtorek Napoli wygrało w meczu Coppa Italia z Fiorentiną 1-0, a swój wkład w wygraną miał także Piotr Zieliński. Polak w ostatnich tygodniach prezentuje bardzo wysoką formę i pozwala sobie na coraz więcej swobody na boisku, co widać choćby po takich zagraniach!
źródło:youtube.com

Zaangażowanie w obronie Higuaina

Gonzalo Higuain w Juventusie pokazuje, że wyłożone za niego pieniądze okazały się całkiem uzasadnione. Argentyńczyk nie tylko jest prawdziwą "maszynką" do strzelania goli, ale gdy trzeba, pracuje w defensywie jak najlepszy obrońca!
reklama