reklama

Pogba strzela pięknego gola w FIFA 17

reklama

Piłkarze ratują futbol w 2014 roku

Klony słynnych piłkarzy wypierają oryginalne gwiazdy, futbol staje się czystym, bezdusznym biznesem i zmierza ku upadkowi... Luiz Nazario de Lima Ronaldo postanawia jednak działać i zwołuje najlepszych piłkarzy na świecie, by w legendarnym meczu powalczyli o uratowanie naszego ukochanego sportu. Pamiętacie jeszcze tę kapitalną reklamę Nike'a stworzoną przy okazji mundialu w Brazylii? :)
źródło:youtube.com

Trener Betisu ostrzega Barcelonę

Trener Betisu ostrzega Barcelonę
Ten sezon udowodnił, że Barcelona cierpiała i nie odnosiła pozytywnych wyników. Postaramy się być jedną z drużyn, która utrudni jej życie i wygra z Barcelona. Nawet z Messim w składzie Barcelona nie zawsze zwycięża.
Victor Sanches, trener Realu Betis za:marca.com

Skład Liverpoolu na Wolverhampton

Skład Liverpoolu na Wolverhampton
reklama

Morata odpowiada na plotki transferowe

Morata odpowiada na plotki transferowe
Digan lo que digan #halamadrid siempre! Esto es el Madrid y vamos TODOS a muerte! Con mi hermano @iscoalarcon en el entrenamiento de hoy! 😁🏃🏻🏃🏻⚽️ @alvaromorata
„Niech mówią, co chcą #halamadrid na zawsze! To jest Real Madryt i WSZYSCY idziemy na śmierć! Z moim bratem @iscoalarcon na dzisiejszym treningu!"
źródło:instagram.com

Znane nazwiska łączone z Legią!

Znane nazwiska łączone z Legią!
Jak podał "Przegląd Sportowy", na biurku prezesów Legii pojawiła się oferta zatrudnienia Marouane'a Chamakha, 33-letniego marokańskiego snajpera, który do końca 2016 roku był zawodnikiem Cardiff City. Ostatnie miesiące nie były dla niego udane, jednak w Legii mógłby odbudować swoją formę i z bogatym piłkarskim CV zostałby jedną z największych gwiazd Ekstraklasy. Mimo tego, jego szanse na angaż w stołecznym klubie są dośc małe - Marokańczyk chciałby zarabiać najwięcej w zespole, a włodarze Legii nie chcą tworzyć "kominów płacowych", zwłaszcza przy zawodniku wiekowym i z tak niepewną formą. Portal "legia.net" donosi z kolei o zainteresowaniu Legii transferem Tomasa Necida, 27-letniego napastnika Bursasporu. Mierzący 191 cm snajper regularnie strzela bramki w tureckiej Super Lig oraz w reprezentacji Czech, w której wystąpił już 44-krotnie. Zawodnik jest wyceniany na 2,25 mln €.
za:legia.net, przegladsportowy.pl

"Gigi" Buffon na przestrzeni lat

reklama