reklama

Niesamowity rzut karny Artura Boruca

Tego dnia, dokładnie 8 lat temu, Celtic Glasgow awansował do finału Pucharu Szkocji po konkursie rzutów karnych z Dundee United. Seria "jedenastek" trwała tak długo, że do strzałów musieli podejść także bramkarze. Artur Boruc wykonał swoją "jedenastkę" w niesamowicie pewny i efektowny sposób. Celtic ostatecznie wygrał w karnych 11-10.
reklama

Żyro na meczu z Liverpoolem

Żyro na meczu z Liverpoolem

Pogba strzela pięknego gola w FIFA 17

Piłkarze ratują futbol w 2014 roku

Klony słynnych piłkarzy wypierają oryginalne gwiazdy, futbol staje się czystym, bezdusznym biznesem i zmierza ku upadkowi... Luiz Nazario de Lima Ronaldo postanawia jednak działać i zwołuje najlepszych piłkarzy na świecie, by w legendarnym meczu powalczyli o uratowanie naszego ukochanego sportu. Pamiętacie jeszcze tę kapitalną reklamę Nike'a stworzoną przy okazji mundialu w Brazylii? :)
źródło:youtube.com
reklama

Trener Betisu ostrzega Barcelonę

Trener Betisu ostrzega Barcelonę
Ten sezon udowodnił, że Barcelona cierpiała i nie odnosiła pozytywnych wyników. Postaramy się być jedną z drużyn, która utrudni jej życie i wygra z Barcelona. Nawet z Messim w składzie Barcelona nie zawsze zwycięża.
Victor Sanches, trener Realu Betis za:marca.com

Skład Liverpoolu na Wolverhampton

Skład Liverpoolu na Wolverhampton

Morata odpowiada na plotki transferowe

Morata odpowiada na plotki transferowe
Digan lo que digan #halamadrid siempre! Esto es el Madrid y vamos TODOS a muerte! Con mi hermano @iscoalarcon en el entrenamiento de hoy! 😁🏃🏻🏃🏻⚽️ @alvaromorata
„Niech mówią, co chcą #halamadrid na zawsze! To jest Real Madryt i WSZYSCY idziemy na śmierć! Z moim bratem @iscoalarcon na dzisiejszym treningu!"
źródło:instagram.com
reklama