reklama

"Leśny" zgasił transferową plotkę

reklama

Kibice Liverpoolu w ostatnim czasie

Kibice Liverpoolu w ostatnim czasie

Liverpool traci gola w 1. minucie!

Co za początek meczu Liverpoolu z Wolvenhampton! Helder Costa dośrodkowuje piłkę w pole karne w 1. minucie, tam najlepiej odnajduje się Stearman i strzałem głową pokonuje Lorisa Kariusa. 1-0 dla Wolves od 51. sekundy!

Payet w końcu odejdzie z West Hamu?

Payet w końcu odejdzie z West Hamu?
Jak podają francuskie media, saga z transferem Dimitriego Payeta może zostać rozwiązana w ciągu najbliższych 48 godzin. Olympique Marsylia złożył kolejną ofertę za pomocnika opiewającą na 30 mln €, a West Ham United postanowił na nią przystać, mimo iż wcześniej podobne kwoty były odrzucane. Dużą rolę w podjęciu decyzji odegrała postawa Francuza, który odmówił gry nie tylko w pierwszej druzynie, ale i w rezerwach. Ponadto Payet zgodził się na znaczną obniżkę zarobków i w Marsylii będzie zarabiać 115 tys. € tygodniowo. Francuski klub przygotowuje się już powoli do prezentacji piłkarza, która ma się odbyć z wielką pompą.
za:leparisien.fr
reklama

Niesamowity rzut karny Artura Boruca

Tego dnia, dokładnie 8 lat temu, Celtic Glasgow awansował do finału Pucharu Szkocji po konkursie rzutów karnych z Dundee United. Seria "jedenastek" trwała tak długo, że do strzałów musieli podejść także bramkarze. Artur Boruc wykonał swoją "jedenastkę" w niesamowicie pewny i efektowny sposób. Celtic ostatecznie wygrał w karnych 11-10.

Żyro na meczu z Liverpoolem

Żyro na meczu z Liverpoolem

Pogba strzela pięknego gola w FIFA 17

reklama