reklama

Pazzini odrzuca chińskie pieniądze

Pazzini odrzuca chińskie pieniądze
Mój transfer do Chin? Pieniądze są ważne, ale bycie szczęśliwym o wiele bardziej. Nie możesz robić czegoś tylko i wyłącznie dla pieniędzy, bo inaczej nie cieszysz się nimi. Teraz jednak Chiny przypominają Włochy sprzed 30 lat - pieniądze mocno przyciągają.
Giampaolo Pazzini za:la gazzetta dello sport
reklama

Willian daje prowadzenie Chelsea

14. minuta meczu pucharowego, do rzutu wolnego podchodzi Willian i... Chelsea na prowadzeniu! Piękne uderzenie brazylijskiego skrzydłowego!

Kiedy piłka przeleci przez mur...

Kiedy piłka przeleci przez mur...

Przepiękny rzut wolny Alaby na 2-0!

Kilku piłkarzy Bayernu miało ochotę wykonać rzut wolny, jednak ostatecznie do piłki podszedł David Alaba i przymierzył tak, że lepiej się nie dało! Bayern 2 - 0 Werder!
reklama

Robben strzela po podaniu Ribery'ego

Bayern na prowadzeniu z Werderem Brema! Franck Ribery wykłada futbolówkę Robbenowi, Holender popisuje się dobrym strzałem i jest 1-0!

Tottenham wspiera Ryana Masona

Tottenham wspiera Ryana Masona
Były piłkarz Tottenhamu, Ryan Mason, musiał przejść operację czaszki po niefortunnym starciu z Garym Cahillem. Piłkarzowi pękła czaszka i z powodu krwotoku musiał być natychmiastowo operowany. Interwencja chirurgiczna przebiegła pomyślnie i piłkarz dochodzi teraz do zdrowia, a piłkarze z całej Anglii okazują mu wsparcie.

Doda o usunięciu krzyża z herbu Realu

Doda o usunięciu krzyża z herbu Realu
Real Madryt dzięki umowie podpisane z firmą MARKA rozpoczyna dystrybucję produktów klubowych na Bliski Wschód. Ponieważ produkty będą trafiały do krajów muzułmańskich, klub zgodził się na modyfikację swojego herbu i usunięcie z niego krzyża. Jak widać, ta decyzja poruszyła naprawdę różne środowiska ;)
reklama