reklama

Szkolne problemy

Szkolne problemy
reklama

Pazzini odrzuca chińskie pieniądze

Pazzini odrzuca chińskie pieniądze
Mój transfer do Chin? Pieniądze są ważne, ale bycie szczęśliwym o wiele bardziej. Nie możesz robić czegoś tylko i wyłącznie dla pieniędzy, bo inaczej nie cieszysz się nimi. Teraz jednak Chiny przypominają Włochy sprzed 30 lat - pieniądze mocno przyciągają.
Giampaolo Pazzini za:la gazzetta dello sport

Willian daje prowadzenie Chelsea

14. minuta meczu pucharowego, do rzutu wolnego podchodzi Willian i... Chelsea na prowadzeniu! Piękne uderzenie brazylijskiego skrzydłowego!

Kiedy piłka przeleci przez mur...

Kiedy piłka przeleci przez mur...
reklama

Przepiękny rzut wolny Alaby na 2-0!

Kilku piłkarzy Bayernu miało ochotę wykonać rzut wolny, jednak ostatecznie do piłki podszedł David Alaba i przymierzył tak, że lepiej się nie dało! Bayern 2 - 0 Werder!

Robben strzela po podaniu Ribery'ego

Bayern na prowadzeniu z Werderem Brema! Franck Ribery wykłada futbolówkę Robbenowi, Holender popisuje się dobrym strzałem i jest 1-0!

Tottenham wspiera Ryana Masona

Tottenham wspiera Ryana Masona
Były piłkarz Tottenhamu, Ryan Mason, musiał przejść operację czaszki po niefortunnym starciu z Garym Cahillem. Piłkarzowi pękła czaszka i z powodu krwotoku musiał być natychmiastowo operowany. Interwencja chirurgiczna przebiegła pomyślnie i piłkarz dochodzi teraz do zdrowia, a piłkarze z całej Anglii okazują mu wsparcie.
reklama