reklama

UEFA płaci polskim klubom

UEFA płaci polskim klubom
UEFA opublikowała listę wypłat dla klubów z tytułu rekompensaty za udział zawodników w eliminacjach i turnieju EURO 2016. Polskie kluby dostaną od UEFY ponad 2 miliony euro. Najwięcej zarobią Legia, Lech i Lechia.
reklama

Kozackie podanie Tottiego do Dzeko

Francesco Totti wciąż gra ze swobodą i wyobraźnią godną wschodzącej gwiazdy futbolu! :)

Higuain porównał Juve i Real

Higuain porównał Juve i Real
Juve jest jak Real Madryt, ponieważ w obu miejscach uczą cię wygrywać. Różnica jest taka, że tutaj w Turynie kibice nie wygwizdują swoich piłkarzy, to nie należy do ich kultury. Nie są tak wymagający jak kibice na Santiago Bernabeu.
Gonzalo Higuain za:onda cero

Motywująca przemowa Simeone

Motywująca przemowa Simeone
Hiszpańscy dziennikarze ze stacji COPE zdradzili, że w przerwie meczu Atletico-Barcelona, Diego Simeone wygłosił do swoich piłkarzy mocną, motywującą przemowę. Powiedział do nich m.in.: "Możecie grać dobrze lub źle, ale ludzie przyszli na stadion, żeby zobaczyć jak umieracie za tę koszulkę'. Już po meczu Juanfran potwierdził, że to właśnie dzięki słowom trenera w szatni, ekipa Atletico zagrała w drugiej połowie o wiele lepiej.
za:el partidazo de COPE
reklama

Aubameyang dostał reprymendę od BVB

Aubameyang dostał reprymendę od BVB
Odbyliśmy krótkie spotkanie z Aubameyangiem,w trakcie którego doradziliśmy mu, żeby skupił się na naszej walce w Lidze Mistrzów i udzielał mniej wywiadów na temat swoich planów na lato. Mamy z nim fantastyczne relacje, ale musieliśmy zrobić coś, żeby pokazać nasze skupienie na sportowym aspektach.
Michael Zorc, dyrektor sportowy Borussii za:Westdeutschen Allgemeinen

Mou: "Arbitrzy traktują mnie inaczej"

Mou:
Jestem inaczej traktowany przez sędziów. We wtorek jeden z trenerów usłyszał od arbitra: 'Lubię twoje emocje, więc nie ma problemu'. Mnie w trakcie meczu z Hull powiedziano, że wylecę na trybuny, jeśli zaraz nie usiądę.
Jose Mourinho za:metro.co.uk

Grosicki od razu włączy "turbo"

Grosicki od razu włączy
Wiem, że od razu muszę włączyć turbo. Tu już nie ma czasu na aklimatyzację, czego zresztą nigdy nie akceptowałem. Nie boję się wyzwań. Jestem w miejscu, o którym marzyłem. Na myśl o pierwszym meczu, pewnie z Liverpoolem, przechodzą mnie ciarki.
Kamil Grosicki za:przegladsportowy.pl
reklama