reklama

Gabriel Jesus jest jak... arbuz?

Gabriel Jesus jest jak... arbuz?
Nie wiem, jakim piłkarzem będzie Gabriel Jesus. Tak samo jest z arbuzem. Trzeba go otworzyć i zobaczyć, co jest w środku. Gabriel Jesus ma duży talent i jest bardzo agresywny. Chce być dobrym piłkarzem, a to bardzo pomaga. Ma swoje marzenia na temat tego, jakim piłkarzem będzie w przyszłości. Chce być kimś w futbolowym świecie, a my pomożemy mu to osiągnąć.
Pep Guardiola za:dailymail.co.uk
reklama

UEFA płaci polskim klubom

UEFA płaci polskim klubom
UEFA opublikowała listę wypłat dla klubów z tytułu rekompensaty za udział zawodników w eliminacjach i turnieju EURO 2016. Polskie kluby dostaną od UEFY ponad 2 miliony euro. Najwięcej zarobią Legia, Lech i Lechia.

Kozackie podanie Tottiego do Dzeko

Francesco Totti wciąż gra ze swobodą i wyobraźnią godną wschodzącej gwiazdy futbolu! :)

Higuain porównał Juve i Real

Higuain porównał Juve i Real
Juve jest jak Real Madryt, ponieważ w obu miejscach uczą cię wygrywać. Różnica jest taka, że tutaj w Turynie kibice nie wygwizdują swoich piłkarzy, to nie należy do ich kultury. Nie są tak wymagający jak kibice na Santiago Bernabeu.
Gonzalo Higuain za:onda cero
reklama

Motywująca przemowa Simeone

Motywująca przemowa Simeone
Hiszpańscy dziennikarze ze stacji COPE zdradzili, że w przerwie meczu Atletico-Barcelona, Diego Simeone wygłosił do swoich piłkarzy mocną, motywującą przemowę. Powiedział do nich m.in.: "Możecie grać dobrze lub źle, ale ludzie przyszli na stadion, żeby zobaczyć jak umieracie za tę koszulkę'. Już po meczu Juanfran potwierdził, że to właśnie dzięki słowom trenera w szatni, ekipa Atletico zagrała w drugiej połowie o wiele lepiej.
za:el partidazo de COPE

Aubameyang dostał reprymendę od BVB

Aubameyang dostał reprymendę od BVB
Odbyliśmy krótkie spotkanie z Aubameyangiem,w trakcie którego doradziliśmy mu, żeby skupił się na naszej walce w Lidze Mistrzów i udzielał mniej wywiadów na temat swoich planów na lato. Mamy z nim fantastyczne relacje, ale musieliśmy zrobić coś, żeby pokazać nasze skupienie na sportowym aspektach.
Michael Zorc, dyrektor sportowy Borussii za:Westdeutschen Allgemeinen

Mou: "Arbitrzy traktują mnie inaczej"

Mou:
Jestem inaczej traktowany przez sędziów. We wtorek jeden z trenerów usłyszał od arbitra: 'Lubię twoje emocje, więc nie ma problemu'. Mnie w trakcie meczu z Hull powiedziano, że wylecę na trybuny, jeśli zaraz nie usiądę.
Jose Mourinho za:metro.co.uk
reklama