reklama

Plany Cassano na przyszłość

Plany Cassano na przyszłość
Trenuję z dzieciakami. Jeśli pojawi się coś ciekawego, to chcę być gotowy i zagrać dla nowej drużyny z entuzjazmem. Jeśli nie, to zostanę niańką i agentem mojej żony.
Antonio Cassano za:corriere dello sport
reklama

Jak cenny dla Romy jest Totti

Jak cenny dla Romy jest Totti
Kiedy Totti gra meczyki treningowe, gra w piłkę ze swoim synem albo rozgrywa mecz o awans do następnej rundy pucharów, to zawsze szuka nokautującego uderzenia. Tego zagrania, którego nikt nie jest w stanie dostrzec. Kiedy mamy go na boisku, to zawsze trzeba mu podawać piłkę. Im więcej piłek dostanie, tym więcej piłek otrzymają jego koledzy.
Luciano Spalletti, trener Romy za:calciomercato.com

Gabriel Jesus jest jak... arbuz?

Gabriel Jesus jest jak... arbuz?
Nie wiem, jakim piłkarzem będzie Gabriel Jesus. Tak samo jest z arbuzem. Trzeba go otworzyć i zobaczyć, co jest w środku. Gabriel Jesus ma duży talent i jest bardzo agresywny. Chce być dobrym piłkarzem, a to bardzo pomaga. Ma swoje marzenia na temat tego, jakim piłkarzem będzie w przyszłości. Chce być kimś w futbolowym świecie, a my pomożemy mu to osiągnąć.
Pep Guardiola za:dailymail.co.uk

UEFA płaci polskim klubom

UEFA płaci polskim klubom
UEFA opublikowała listę wypłat dla klubów z tytułu rekompensaty za udział zawodników w eliminacjach i turnieju EURO 2016. Polskie kluby dostaną od UEFY ponad 2 miliony euro. Najwięcej zarobią Legia, Lech i Lechia.
reklama

Kozackie podanie Tottiego do Dzeko

Francesco Totti wciąż gra ze swobodą i wyobraźnią godną wschodzącej gwiazdy futbolu! :)

Higuain porównał Juve i Real

Higuain porównał Juve i Real
Juve jest jak Real Madryt, ponieważ w obu miejscach uczą cię wygrywać. Różnica jest taka, że tutaj w Turynie kibice nie wygwizdują swoich piłkarzy, to nie należy do ich kultury. Nie są tak wymagający jak kibice na Santiago Bernabeu.
Gonzalo Higuain za:onda cero

Motywująca przemowa Simeone

Motywująca przemowa Simeone
Hiszpańscy dziennikarze ze stacji COPE zdradzili, że w przerwie meczu Atletico-Barcelona, Diego Simeone wygłosił do swoich piłkarzy mocną, motywującą przemowę. Powiedział do nich m.in.: "Możecie grać dobrze lub źle, ale ludzie przyszli na stadion, żeby zobaczyć jak umieracie za tę koszulkę'. Już po meczu Juanfran potwierdził, że to właśnie dzięki słowom trenera w szatni, ekipa Atletico zagrała w drugiej połowie o wiele lepiej.
za:el partidazo de COPE
reklama