reklama

Adam Mójta piłkarzem Piasta

Adam Mójta piłkarzem Piasta
Adam Mójta rozwiązał kontrakt z Wisłą Kraków i został nowym zawodnikiem Piasta Gliwice. 30-letni obrońca związał się z Piastem do 30 czerwca 2018 roku.
za:Piast-gliwice.eu
reklama

Bardzo ładny gest Suareza

Bardzo ładny gest Suareza
Po meczu Barcy z Atletico, kiedy zawodnicy drużyny gości wsiadali do autobusu, Luis Suarez odłączył się na chwilę od grupy i zbliżył się do chłopca czekającego w tłumie. Wyraźnie wzruszony maluch podał piłkarzowi flagę Urugwaju, a Suarez zostawił na niej swój autograf, mocno przytulił małego kibica i na sam koniec podarował mu swoją meczową koszulkę.
za:ovaciondigital

Terry i Rooney wciąż grają

Terry i Rooney wciąż grają

Wenger potwierdza obserwację Mbappe

Kylian Mbappe nie jest kopią Thierry'ego Henry'ego, ale ma podobny talent i umiejętności. Ma potencjał, a jeśli za tym pójdą motywacja i inteligencja jak u Thierry'ego, to może zostać bardzo obiecującym piłkarzem. Wszystko wyjaśni się w ciągu 2-3 lat. Znamy go i obserwujemy, rozwija się bardzo dobrze. W zeszłym roku przedłużył kontrakt z Monaco i to oni zadecydują o jego przyszłości. To może być drugi Thierry Henry.
Arsene Wenger za:independent.co.uk
reklama

Mioduski stawia warunki Leśnodorskiemu

Mioduski stawia warunki Leśnodorskiemu
Kwestie sporne są dwie. I od razu zaznaczam: są one dla mnie kluczowe, a z punktu widzenia Legii i jej dobra, fundamentalne, dlatego na pewno od nich nie odstąpię. Po pierwsze nie zgadzam się i nigdy na to nie pozwolę, by moi wspólnicy wykupili mnie za pieniądze tego klubu. Nie po to budowałem wartość Legii, by teraz pozwolić ją finansowo niszczyć. Oczywiście, ta zasada dotyczy także mnie. Druga sporna kwestia to odpowiedzialność obecnego zarządu. Nie zgadzam się, aby w momencie wygrania przeze mnie licytacji, został on zwolniony z odpowiedzialności za wszystkie dotychczasowe działania. W każdej normalnej spółce taka odpowiedzialność za działanie na szkodę spółki obowiązuje. Nie wiem, czego się obawiają i dlaczego zerwali negocjacje [Maciej Wandzel i Bogusław Leśnodorski], skoro według nich Legia jest tak dobrze zarządzana
Dariusz Mioduski za:legia.sport.pl

22. urodziny Karola Linettego

22. urodziny Karola Linettego

Klopp odpowiedział Mourinho

Klopp odpowiedział Mourinho
Nie mam pojęcia, czy sędziowie traktują mnie inaczej, tak jak twierdzi Mourinho. Myślę, że wszystko zależy od arbitra technicznego. Wszyscy wiemy, na co możemy sobie pozwolić. Może miałem szczęście, że sędzia powiedział, że mi odpuści, bo lubi moje emocje. Nie słyszałem niczego podobnego wcześniej. Piłka nożna to gra emocji i wyłączenie ich nie jest proste. Wszyscy z tym walczymy - nie tylko ja i Jose Mourinho, ale także Arsene Wenger i inni ludzie. Moje reakcje były jeszcze gorsze, gdy byłem młodszy. Teraz się już poprawiłem. Nie mam więc pojęcia, dlaczego Mourinho wciąż o mnie mówi.
Jurgen Klopp za:mirror.co.uk
reklama