reklama

Świetna forma Milana Barosa

Świetna forma Milana Barosa
Milan Baros ma na karku już 35 lat, ale wcale tego po nim nie widać. Wciąż jest w świetnej formie!
reklama

Główna różnica między Conte i Mourinho

Główna różnica między Conte i Mourinho
Główna różnica między Conte i Mourinho? Trening taktyczny. U Conte jest tego więcej. Wiemy dokładnie, co mamy robić na boisku, w którą stronę się poruszać, obrońcy wiedzą jak się ustawiać. Mourinho po prostu wybierał system i dużo nad nim nie pracowaliśmy. Wiedzieliśmy, co robić, ponieważ jesteśmy piłkarzami, ale nasz automatyzm wyglądał wtedy odrobinę inaczej.
Eden Hazard za:espnfc.com

Cios dla Bayeru, radość dla Atletico

Cios dla Bayeru, radość dla Atletico
Atletico i Bayer zmierzą się w 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Nawałka ćwiczył nawet w autokarze

Nawałka ćwiczył nawet w autokarze
O tym, że u Nawałki autobus musi jechać tylko do przodu, wie już każdy. Ale pamiętam lepszą historię. Jedziemy z Zabrza do Białegostoku, jesteśmy już umęczeni tą drogą, a Nawałka nagle na drugim siedzeniu zaczyna robić brzuszki. My patrzymy po sobie, co tam się dzieje, a on chciał pokazać: 'chłopaki, jedziemy'.
Michał Jonczyk, były piłkarz Górnika Zabrze i właściciel firmy EduSport za:tomaszcwiakala.pl
reklama

Poważne kłopoty babci Aguero

Poważne kłopoty babci Aguero
Argentyńska policja znalazła w domu należącym do babci Sergio Aguero 200 gramów marihuany gotowej do sprzedaży. Po dokładnym przeszukaniu mieszkania znaleziono również broń, kradzione telefony komórkowe oraz inne narkotyki. Podczas całej akcji zatrzymano kobietę, która także jest krewną napastnika City. To nie pierwszy raz, kiedy w domu babci Aguero dochodzi do policyjnej akcji mającej związek z narkotykami.
za:sportmediaset.mediaset.it

Półfinał Barca - Bayern od kuchni

Maj 2015, Camp Nou. Pojedynek Luisa Enrique z Pepem Guardiolą od kuchni, z wywiadami z trenerami oraz polskim komentarzem, który okraszał ten mecz.
źródło:youtube.com

Higuain nie boi się Casillasa

Higuain nie boi się Casillasa
Jeśli w meczu z Porto będziemy mieli rzut karny, to oczywiście, że podejdę do niego i zmierzę się z Casillasem. Najlepsze jest właśnie strzelanie goli najlepszym bramkarzom.
Gonzalo Higuain za:ojogo.pt
reklama