reklama

Gol Ngadeu w meczu z Senegalem

Kamerun o krok od finału Pucharu Narodów Afryki. Ngadeu najlepiej odnalazł się w zamieszaniu pod bramką Senegalu i wpakował piłkę do siatki. 1-0!
źródło:youtube.com
reklama

(Zbyt) szczere wyznanie Gabriela Jesusa

(Zbyt) szczere wyznanie Gabriela Jesusa
Kamery telewizyjne nagrały rozmowę Gabriela Jesusa z Fernandinho po środowym meczu z West Hamem. Młody Brazylijczyk schodząc z boiska powiedział do starszego kolegi: "Prawie umarłem. Jestem wykończony. Puściłem bąka na Fabiana Delpa."
za:goal.com

Piękna prezenterka sportowa z Meksyku

Claudia Guajardo
Poznajcie Claudię Guajardo - meksykańską prezenterkę telewizyjną prowadzącą program "Las Noches Del Futbol" ("Futbolowe noce")!

30 lat minęło

30 lat minęło
Suarezowi i Pique pękła już 30-stka. To samo czeka Messiego w tym roku. Mimo to co roku pełnią ważniejszą rolę w klubie.
reklama

Ronaldinho ambasadorem Barcelony!

Ronaldinho ambasadorem Barcelony!
Barcelona oficjalnie potwierdziła, że Ronaldinho został nowym ambasadorem klubu. Brazylijczyk będzie reprezentował Barcelonę podczas oficjalnych ceremonii na całym świecie przez najbliższe 10 lat. Ponadto, Ronaldinho stanie się częścią drużyny legend Barcy, której zadaniem jest promowanie marki klubu na świecie poprzez branie udziału w meczach, treningach i różnych eventach. Do obowiązków byłego reprezentanta Brazylii będzie należeć także współpraca z FCB Escola oraz z Fundacją Barcelony.
za:fcbarcelona.cat

Dzisiaj urodziny Pique

Dzisiaj urodziny Pique

W Barcelonie się dziwią

W Barcelonie się dziwią
reklama