reklama

Co dalej z Caicedo w Legii?

Piotr Koźmiński
@UEFAComPiotrK
21:51 • 02 Feb 2017
Kusiło mnie zeby sprawdzic u zrodla wiec zadzwonilem teraz do F. Caicedo ale mowi ze nie chce komentowac Legii. Cos tu sie chyba dzieje:)
Aktualne stanowiska wyglądają tak (info za Weszło i Przeglądem Sportowym): Espanyol zaprzecza, że złożono ofertę, Legia potwierdza złożenie oferty, agent piłkarza również zaprzecza, inny agent, który współpracuje z Espanyolem potwierdza, a sam piłkarz nie chce komentować ;)
źródło:twitter.com
reklama

Gol Ngadeu w meczu z Senegalem

Kamerun o krok od finału Pucharu Narodów Afryki. Ngadeu najlepiej odnalazł się w zamieszaniu pod bramką Senegalu i wpakował piłkę do siatki. 1-0!
źródło:youtube.com

(Zbyt) szczere wyznanie Gabriela Jesusa

(Zbyt) szczere wyznanie Gabriela Jesusa
Kamery telewizyjne nagrały rozmowę Gabriela Jesusa z Fernandinho po środowym meczu z West Hamem. Młody Brazylijczyk schodząc z boiska powiedział do starszego kolegi: "Prawie umarłem. Jestem wykończony. Puściłem bąka na Fabiana Delpa."
za:goal.com

Piękna prezenterka sportowa z Meksyku

Claudia Guajardo
Poznajcie Claudię Guajardo - meksykańską prezenterkę telewizyjną prowadzącą program "Las Noches Del Futbol" ("Futbolowe noce")!
reklama

30 lat minęło

30 lat minęło
Suarezowi i Pique pękła już 30-stka. To samo czeka Messiego w tym roku. Mimo to co roku pełnią ważniejszą rolę w klubie.

Ronaldinho ambasadorem Barcelony!

Ronaldinho ambasadorem Barcelony!
Barcelona oficjalnie potwierdziła, że Ronaldinho został nowym ambasadorem klubu. Brazylijczyk będzie reprezentował Barcelonę podczas oficjalnych ceremonii na całym świecie przez najbliższe 10 lat. Ponadto, Ronaldinho stanie się częścią drużyny legend Barcy, której zadaniem jest promowanie marki klubu na świecie poprzez branie udziału w meczach, treningach i różnych eventach. Do obowiązków byłego reprezentanta Brazylii będzie należeć także współpraca z FCB Escola oraz z Fundacją Barcelony.
za:fcbarcelona.cat

Dzisiaj urodziny Pique

Dzisiaj urodziny Pique
reklama