reklama

Ulubiony mem Michała Pazdana

Czy bawią mnie jeszcze memy ze mną w roli głównej? Teraz już nie. Za dużo ich, większość mało śmiesznych. Chyba najbardziej rozbawił mnie ten, gdzie strzelam rzut karny głową.
Michał Pazdan za:Magazyn "Logo"
reklama

Dawne uzależnienie Lewandowskiego

Dawne uzależnienie Lewandowskiego
Kiedyś naprawdę miałem problem ze słodyczami. Jadłem je każdego dnia. To był automatyzm: organizm przyzwyczaja się do dużych ilości czekolady. I woła: "Hej, a gdzie moja czekolada? Potrzebuję jej!". Ale jeśli odzwyczaisz organizm, nie będzie już się domagać. Tak samo jest z napojami i wszystkim innym.
Robert Lewandowski za:www.tz.de

Cristiano Ronaldo zachwala Coentrao

Cristiano Ronaldo zachwala Coentrao
1 vs 1 at the training. Contente por defrontar 1 dos defesas mas difíceis de ultrapassar do mundo meu mano "Coentran" 👌👌🇵🇹🇵🇹 @cristiano
"Gra 1 vs 1 na treningu. Fajnie jest grać przeciwko jednemu z najtrudniejszych do przejścia obrońców. Mój brat Coentrao" - wiadomość o takiej treści umieścił na Instagramie Cristiano Ronaldo pod fotką z Fabio Coentrao.
źródło:instagram.com

11-latek z Polski w Realu Madryt!

11-latek z Polski w Realu Madryt!
Jakub Czapliński, 11-letni zawodnik Pogoni Szczecin, został wyróżniony jako jeden z kilku młodych talentów i w maju będzie miał okazję trenować w akademii Realu Madryt w stolicy Hiszpanii. Polak najpierw okazał się najlepszym zawodnikiem w krajowych testach, dzięki czemu pojechał na międzynarodowy pokaz umiejętności w Berlinie. Tam również zachwycił trenerów i w nagrodę, jako jeden z czterech młodych zawodników, otrzymał szansę na wyjazd do Madrytu, gdzie będzie trenować pod okiem trenerów akademii "Królewskich". Co ciekawe, sam chłopak jest wielkim fanem FC Barcelony, a jego piłkarskim idolem jest Brazylijczyk Neymar.
za:szczecin.tvp.pl
reklama

Wiadomość Bońka do Grosickiego

Wiadomość Bońka do Grosickiego
Mam bardzo dobre relacje z prezesem Bońkiem, napisał mi, że jest bardzo szczęśliwy i życzył, żebym szedł do przodu i że mogę dużo zrobić. Dostałem też wiadomość z gratulacjami od mojego byłego menedżera Mariusza Piekarskiego. Miałem także kontrakt z trenerem Adamem Nawałką, który też doradzał mi tę przeprowadzkę. To w dużym stopniu jego zasługa, że jestem w Anglii. W kadrze postawił na mnie i mi zaufał. Pomógł mi także Paweł Frelik, mój trener mentalny, z którym pracuję od trzech lat.
Kamil Grosicki za:przegladsportowy.pl

Milner popsuł zdjęcie Grabary z treningu

Milner popsuł zdjęcie Grabary z treningu

Draxler zawstydził Ibrahimovicia

Draxler zawstydził Ibrahimovicia
Dziennikarz francuskiego Canal Football Club stwierdził, że Julian Draxler po 4 tygodniach w Paryżu lepiej włada językiem francuskim, niż Zlatan Ibrahimovic po 4 latach we Francji. Niemiec skromnie odpowiedział, że nie wie, czy tak jest i że dziennikarz powinien zapytać o to innych piłkarzy z drużyny.
za:canalplus.fr
reklama