reklama

Trailer filmu o George'u Beście

Film o legendzie Manchesteru United wejdzie do brytyjskich kin 24 lutego.
źródło:youtube.com
reklama

Kłopoty przy transferze "Grosika"

Kłopoty przy transferze
Czy nie bałem się, że skończy się jak z transferem do Burnley? Na pewno takie obawy mogły być, bo już na lotnisku napotkaliśmy małe problemy. Leciałem prywatnym samolotem, ale Daniel i Michał nie znaleźli się na liście pasażerów. Potem Anglicy sprawdzali, czy czegoś nie przemycili. Nawet skarpetki im przejrzeli. Straciliśmy godzinę na samym lotnisku. Menedżer uspokoił mnie jednak, że mamy jeszcze kilka godzin. Następnie przeszedłem badania, bardziej profesjonalne niż w Burnley, potem przywitał mnie trener. Na koniec mieliśmy problemy z systemem, w którym rejestruje się transfery, ale ponieważ obie strony były dogadane, więc przedłużyli nam termin o godzinę. Wreszcie wszystko się udało.
Kamil Grosicki za:Przegląd Sportowy

Linie lotnicze sponsorem Chapecoense?

Linie lotnicze sponsorem Chapecoense?
Klub Chapecoense negocjuje nową umowę sponsorską już od grudnia zeszłego roku. Wydaje się jednak, że porozumienie z liniami lotniczymi Quatar Airways jest już niemal pewne.

Ulubiony mem Michała Pazdana

Czy bawią mnie jeszcze memy ze mną w roli głównej? Teraz już nie. Za dużo ich, większość mało śmiesznych. Chyba najbardziej rozbawił mnie ten, gdzie strzelam rzut karny głową.
Michał Pazdan za:Magazyn "Logo"
reklama

Dawne uzależnienie Lewandowskiego

Dawne uzależnienie Lewandowskiego
Kiedyś naprawdę miałem problem ze słodyczami. Jadłem je każdego dnia. To był automatyzm: organizm przyzwyczaja się do dużych ilości czekolady. I woła: "Hej, a gdzie moja czekolada? Potrzebuję jej!". Ale jeśli odzwyczaisz organizm, nie będzie już się domagać. Tak samo jest z napojami i wszystkim innym.
Robert Lewandowski za:www.tz.de

Cristiano Ronaldo zachwala Coentrao

Cristiano Ronaldo zachwala Coentrao
1 vs 1 at the training. Contente por defrontar 1 dos defesas mas difíceis de ultrapassar do mundo meu mano "Coentran" 👌👌🇵🇹🇵🇹 @cristiano
"Gra 1 vs 1 na treningu. Fajnie jest grać przeciwko jednemu z najtrudniejszych do przejścia obrońców. Mój brat Coentrao" - wiadomość o takiej treści umieścił na Instagramie Cristiano Ronaldo pod fotką z Fabio Coentrao.
źródło:instagram.com

11-latek z Polski w Realu Madryt!

11-latek z Polski w Realu Madryt!
Jakub Czapliński, 11-letni zawodnik Pogoni Szczecin, został wyróżniony jako jeden z kilku młodych talentów i w maju będzie miał okazję trenować w akademii Realu Madryt w stolicy Hiszpanii. Polak najpierw okazał się najlepszym zawodnikiem w krajowych testach, dzięki czemu pojechał na międzynarodowy pokaz umiejętności w Berlinie. Tam również zachwycił trenerów i w nagrodę, jako jeden z czterech młodych zawodników, otrzymał szansę na wyjazd do Madrytu, gdzie będzie trenować pod okiem trenerów akademii "Królewskich". Co ciekawe, sam chłopak jest wielkim fanem FC Barcelony, a jego piłkarskim idolem jest Brazylijczyk Neymar.
za:szczecin.tvp.pl
reklama