reklama

Polska awansuje w rankingu FIFA

Polska awansuje w rankingu FIFA
Portal football-rankings.info, specjalizujący się w wyliczaniu i publikowaniu najnowszego rankingu FIFA na kilka dni przed jego oficjalną prezentacją, podaje, że w lutowym zestawieniu, reprezentacja Polski awansuje o 1 pozycję na 14. miejsce. Będzie to najwyższe miejsce Polski od początku istnienia rankingu. FIFA opublikuje najnowsze notowanie rankingu 9 lutego.
za:football-rankings.info
reklama

Aleksandrow odejdzie z Legii?

Małgorzata Chłopaś
@_turi
11:16 • 03 Feb 2017
Możliwe, że Legii uda się zdjąć z budżetu Aleksandrowa. Bułgar ma ofertę z Rosji, a kontrakt do czerwca. No i jeszcze coś w Legii zarobią.
źródło:twitter.com

Trailer filmu o George'u Beście

Film o legendzie Manchesteru United wejdzie do brytyjskich kin 24 lutego.
źródło:youtube.com

Kłopoty przy transferze "Grosika"

Kłopoty przy transferze
Czy nie bałem się, że skończy się jak z transferem do Burnley? Na pewno takie obawy mogły być, bo już na lotnisku napotkaliśmy małe problemy. Leciałem prywatnym samolotem, ale Daniel i Michał nie znaleźli się na liście pasażerów. Potem Anglicy sprawdzali, czy czegoś nie przemycili. Nawet skarpetki im przejrzeli. Straciliśmy godzinę na samym lotnisku. Menedżer uspokoił mnie jednak, że mamy jeszcze kilka godzin. Następnie przeszedłem badania, bardziej profesjonalne niż w Burnley, potem przywitał mnie trener. Na koniec mieliśmy problemy z systemem, w którym rejestruje się transfery, ale ponieważ obie strony były dogadane, więc przedłużyli nam termin o godzinę. Wreszcie wszystko się udało.
Kamil Grosicki za:Przegląd Sportowy
reklama

Linie lotnicze sponsorem Chapecoense?

Linie lotnicze sponsorem Chapecoense?
Klub Chapecoense negocjuje nową umowę sponsorską już od grudnia zeszłego roku. Wydaje się jednak, że porozumienie z liniami lotniczymi Quatar Airways jest już niemal pewne.

Ulubiony mem Michała Pazdana

Czy bawią mnie jeszcze memy ze mną w roli głównej? Teraz już nie. Za dużo ich, większość mało śmiesznych. Chyba najbardziej rozbawił mnie ten, gdzie strzelam rzut karny głową.
Michał Pazdan za:Magazyn "Logo"

Dawne uzależnienie Lewandowskiego

Dawne uzależnienie Lewandowskiego
Kiedyś naprawdę miałem problem ze słodyczami. Jadłem je każdego dnia. To był automatyzm: organizm przyzwyczaja się do dużych ilości czekolady. I woła: "Hej, a gdzie moja czekolada? Potrzebuję jej!". Ale jeśli odzwyczaisz organizm, nie będzie już się domagać. Tak samo jest z napojami i wszystkim innym.
Robert Lewandowski za:www.tz.de
reklama