reklama

Kibice Barcelony szykują protest

Kibice Barcelony szykują protest
W konsekwencji ostatnich skandalicznych decyzji sędziowskich na niekorzyść Barcelony, kibice postanowili okazać swoje niezadowolenie. Podczas sobotniego spotkania z Athletikiem Bilbao odbędzie się więc protest. W 12. minucie spotkania wszyscy zgromadzeni na Camp Nou kibice mają zacząć machać białymi chusteczkami w geście sprzeciwu. Minuta została wybrana jako symbol kibiców, którzy są "12 zawodnikiem" drużyny.
za:marca.com
reklama

Dlatego Kuba nie gra w Wolfsburgu

Dlatego Kuba nie gra w Wolfsburgu
Kuba Błaszczykowski ma za sobą trudny początek sezonu. Musi znaleźć swój rytm w rundzie rewanżowej, ale dobrze pracował podczas przygotowań i wraca do formy. Potrzebuje trochę cierpliwości. Zawsze były z nim jakieś problemy, a to kontuzja, a to choroba. Przez to nie mógł odnaleźć swojego rytmu. Po mistrzostwach Europy nie miał dobrych przygotowań, a Kuba jest takim typem piłkarza, który bardzo potrzebuje odpowiednich treningów. I potem tego mu brakowało, by być w dobrej formie. Rozmawiałem z nim o tym. Jest cierpliwy i czeka na szansę.
Valerien Ismael, trener Wolfsburga za:przegladsportowy.pl

O'Shea debiutuje w roli bramkarza

Dokładnie 10 lat temu Manchester United mierzył się w lidze z Tottenhamem i w końcowych minutach Edwin van der Sar musiał opuścić boisko po trafieniu w głowę. Ponieważ sir Alex Ferguson wykorzystał limit zmian, na bramkę powędrował John O'Shea i... poradził sobie całkiem nieźle!
źródło:youtube.com

Dziewczyna Ronaldo, jakiej nie znacie

Georgina Rodriguez z CR7 i CR Juniorem
Gerogina Rodriguez, z którą Cristiano Ronaldo spotyka się od kilku tygodni, w krótkim czasie stała się prawdziwą hiszpańską celebrytką. Jej instagramowe konto bije rekordy popularności, a Hiszpanka z tego korzysta i co chwila wrzuca nowe, ponętne zdjęcia. Zdecydowanie jest na co popatrzeć! ;)
reklama

Mkhitaryan broni Pogbę

Mkhitaryan broni Pogbę
Paul Pogba ma bardzo duży potencjał. Dla niego jest to trochę trudne, bo ma 23 lata, i może myśli, że musi robić jeszcze więcej niż pokazywał do tej pory. Wiem, że pracują nad rozwiązaniem tego problemu z trenerem i już wdrażają rozwiązania. Być może ludzie spodziewają się po Pogbie czegoś niespotykanego, jakiegoś cudu, ale przecież każdy wie, że jest tylko człowiekiem. Powinien grać tak jak potrafi, a z czasem będzie tylko lepiej.
Henrikh Mkhitaryan za:Sky sports

Skład Chelsea na Arsenal

Skład Chelsea na Arsenal

Skład Arsenalu na Chelsea

Skład Arsenalu na Chelsea
reklama