reklama

Arsenal nie może przerwać tej passy

Arsenal nie może przerwać tej passy
reklama

M. Alonso odcina "prąd" Bellerinowi

Przy golu na 1-0 dla Chelsea Marcos Alonso niebezpiecznie faulował Hectora Bellerina - niemal od razu odcięło mu "prąd". Całe szczęście, Hiszpan szybko odzyskał przytomność.

M. Alonso strzela i nokautuje Bellerina

Chelsea na prowadzeniu! Najpierw poprzeczkę obija Diego Costa, później jego strzał poprawia główką Marcos Alonso i jest 1-0 dla Chelsea! Bramka nie powinna jednak zostać uznana, ponieważ Hiszpan faulował Bellerina, który po uderzeniu błyskawicznie stracił przytomność. Co prawda chwilę później ją odzyskał, ale ostatecznie został zmieniony.

Maszyna N'Golo Kante ruszyła

Maszyna N'Golo Kante ruszyła
reklama

Mila typuje wygraną Chelsea

Mila typuje wygraną Chelsea

Kibice Barcelony szykują protest

Kibice Barcelony szykują protest
W konsekwencji ostatnich skandalicznych decyzji sędziowskich na niekorzyść Barcelony, kibice postanowili okazać swoje niezadowolenie. Podczas sobotniego spotkania z Athletikiem Bilbao odbędzie się więc protest. W 12. minucie spotkania wszyscy zgromadzeni na Camp Nou kibice mają zacząć machać białymi chusteczkami w geście sprzeciwu. Minuta została wybrana jako symbol kibiców, którzy są "12 zawodnikiem" drużyny.
za:marca.com

Dlatego Kuba nie gra w Wolfsburgu

Dlatego Kuba nie gra w Wolfsburgu
Kuba Błaszczykowski ma za sobą trudny początek sezonu. Musi znaleźć swój rytm w rundzie rewanżowej, ale dobrze pracował podczas przygotowań i wraca do formy. Potrzebuje trochę cierpliwości. Zawsze były z nim jakieś problemy, a to kontuzja, a to choroba. Przez to nie mógł odnaleźć swojego rytmu. Po mistrzostwach Europy nie miał dobrych przygotowań, a Kuba jest takim typem piłkarza, który bardzo potrzebuje odpowiednich treningów. I potem tego mu brakowało, by być w dobrej formie. Rozmawiałem z nim o tym. Jest cierpliwy i czeka na szansę.
Valerien Ismael, trener Wolfsburga za:przegladsportowy.pl
reklama