reklama

Precyzyjny strzał Sigurdssona na 1:1

Swansea odrobiło straty! Gylfi Sigurdsson dostał dużo miejsca i tego nie zmarnował. Posłał pikę idealnie w róg bramki City! 1:1!
reklama

Deszcz zaliczył asystę przy golu Empoli

Jeden z piłkarzy Torino zagrywał piłkę do Joe Harta. Futbolówka stanęła jednak w kałuży i przejął ją napastnik Empoli Manuel Pucciarelli. To musiało skończyć się bramką. Co za pech!

Lewandowski obecny pod skocznią

Lewandowski obecny pod skocznią
Robert Lewandowski pod skocznią w Oberstdorfie kibicuje polakom.

Wenger vs Conte - wielki rewanż

Wenger vs Conte - wielki rewanż
reklama

Kibice City wspierają Guardiolę

Kibice City wspierają Guardiolę

Tata "Krychy" o sytuacji syna

Tata
Grzegorz był kształtowany jako typowy defensywny pomocnik. Zaś styl PSG to futbol typowo ofensywny. Ich filozofia gry różni się od wszystkich pozostałych drużyn francuskich. W FC Sevilla jego rola była taka: rozbić akcję, podać, najczęściej do Evera Banegi i tyle. On te zadania bezwzględnie wykonywał. Nie miał nawet prawa przekraczać środka pola! Tu jest taki system, że obrońcy typu Silva to więcej grają w ataku, niż na swojej pozycji. A Veratti, defensywny pomocnik, siedzi na polu karnym przeciwnika. Jak próbował wejść w ten system to akurat jeden mecz przegrali, drugi przegrali i tyle... Może Unai Emery chciał potem dać mu klapsa? Tak to odebrałem, to moje prywatne zdanie. Jest jednak na tyle dojrzałym piłkarzem, że potrafi wyciągnąć wnioski i wszystkie zastrzeżenia, z którymi się boryka przeminą.
Edward Krychowiak za:sport.pl

CR7 świętuje urodziny z rodziną

CR7 świętuje urodziny z rodziną
reklama