reklama

Ustawienie Realu na dzisiejszy mecz

Ustawienie Realu na dzisiejszy mecz
reklama

Debiutancki gol Oscara dla Shanghai SIPG

Shanghai SIPG zmierzyło się w azjatyckiej Lidze Mistrzów z tajskim Sukhothai i wygrało to spotkanie 3-0. Jedną z bramek dla swojego nowego zespołu zdobył Brazylijczyk Oscar!
źródło:youtube.com

Calhanoglu zrzeka się pensji w Bayerze

Calhanoglu zrzeka się pensji w Bayerze
Bayer nie miał nic wspólnego z tamtymi incydentami. Kara mocno uderzyła w klub, nie tylko pod względem sportowym, ale też ekonomicznym. Właśnie dlatego jest dla mnie oczywistym, by więcej nie szkodzić mojemu klubowi i na czas mojego [4-miesięcznego - przyp. red.] zawieszenia nie będę pobierał pensji z klubowej kasy.
Hakan Calhanoglu za:goal,com

Gość wytatuował sobie Adam LalLAMĘ

Gość wytatuował sobie Adam LalLAMĘ
reklama

Kumpel Ronaldo idzie do więzienia

Kumpel Ronaldo idzie do więzienia
Holenderski kick-boxer Badr Hari, z którym jeszcze całkiem niedawno bardzo blisko trzymał się Cristiano Ronaldo, otrzymał wyrok dwóch lat więzienia za atak w 2012 roku na Koena Everinka, holenderskiego biznesmena. Ponadto Hari będzie musiał zapłacić 45 tysięcy € grzywny. Przewiduje się, że kick-boxer spędzi za kratkami faktycznie 6 miesięcy, odbywając resztę wyroku w zawieszeniu.
za:extraconfidencial.com

Najlepszy pomocnik według Srny

Najlepszy pomocnik według Srny
Luka Modrić, poza byciem moim serdecznym przyjacielem, jest obecnie najlepszym pomocnikiem na świecie, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Przy czym nie twierdzę, że jest pośród grona najlepszych, tylko że jest najlepszy. Luka dojrzewał w ciągu ostatnich lat, myślę, że jest obecnie na swoim szczycie. Odkąd przybył do Madrytu, stale poprawia ten zespół. Real osiąga wspaniałe rezultaty w tym sezonie, jednak bez Modricia mieliby z tym wielki problem.
Darijo Srna za:marca,com

Pawłowski, Di Natale i pobyt w Udinese

Pawłowski, Di Natale i pobyt w Udinese
Pamiętam, że gdy odchodziłem na wypożyczenie do Latiny, to Antonio Di Natale rzucił mi swoją koszulkę i powiedział: „To w prezencie za dobre sprawowanie. Mam nadzieję, że przyniesie ci szczęście”. To taka fajna pamiątka, a Di Natale to nie jest jakiś byle piłkarz. Ale zero „napinki”. To są naprawdę superludzie. Można było być zaskoczonym otoczką i atmosferą wokół klubu. Mimo że piłkarze byli z różnych kontynentów, to świetnie się jako całość dogadywali. Tworzyliśmy fajną ekipę.
Wojciech Pawłowski za:katowickisport.pl
reklama