reklama

Rummenigge niezadowolony z decyzji Lahma

Rummenigge niezadowolony z decyzji Lahma
FC Bayern Monachium jest zaskoczony decyzją Philippa Lahma i jego doradcy. W ostatnich miesiącach Uli Hoeness i ja prowadziliśmy otwarte, intensywne i konstruktywne rozmowy z Philippem dotyczące jego nowego stanowiska w klubie jako dyrektora sportowego. Pod koniec ostatniego tygodnia poinformował nas, że nie interesuje go takie stanowisko i że chciałby wcześniejszego rozwiązania umowy, która obowiązuje do czerwca 2018 roku. Do wczoraj myśleliśmy, że zarówno Philipp Lahm jak i FC Bayern Monachium wspólnie poinformują o tej decyzji. Philipp Lahm to przez ponad dekadę jeden z najważniejszych piłkarzy naszego klubu. Jesteśmy przekonani, że nasz kapitan w pełni skoncentruje się na nadchodzących zadaniach w Bundeslidze, Lidze Mistrzów i Pucharze Niemiec.
fragment oświadczenia Karl-Heinza Rummenigge za:independent.co.uk
reklama

Wielka forma Umtitiego

Wielka forma Umtitiego
Od czasu przejścia do Barcelony, francuski stoper jest w niesamowitej formie

CR7 pomaga ratować schronisko

CR7 pomaga ratować schronisko
Według zagranicznych mediów Cristiano Ronaldo postanowił wesprzeć schronisko dla psów "Cantinho da Lili", w którym mieści się ponad 80 domów dla czworonogów. Schronisko, położone w portugalskiej miejscowości Gouveia, przeżywa poważne problemy finansowe - właściciele nie są w stanie opłacić rachunków wynoszących 2 tysiące euro. Do akcji ratowania przytułka dla zwierząt namówił Cristiano jeden z jego przyjaciół. Portugalczyk wysłał wolontariuszom swoją koszulkę z autografem. Wyjątkowy trykot trafi na aukcję, z której dochód zostanie przekazany na pomoc schronisku.
za:independent.co.uk

Gest Interu wobec młodego Theo

Gest Interu wobec młodego Theo
Historia młodego Theo znajdującego się w szpitalu i mającego na sobie koszulkę Interu w momencie wizyty prezydenta Francji nie pozostała niezauważona w Mediolanie. 22-letni chłopak został brutalnie pobity przez policję w jednej z dzielnic Paryża i teraz powoli wraca do zdrowia. Inter ma zamiar zaprosić Theo na mecz rozgrywany na San Siro, a następnie umożliwić mu wizytę w centrum treningowym klubu. W sprawie Theo zainterweniował również Geoffrey Kondogbia, który za pośrednictwem Twittera prosi o sprawiedliwość.
za:corriere dello sport
reklama

11 kolejki w Serie A

11 kolejki w Serie A

Sędzia zapatrzył się na drybling Oscara

Oscar od samego początku pokazuje swoje niesamowite skillsy w Chinach. Wczoraj strzelił debiutanckiego gola, a przy okazji wkręcił też... sędziego liniowego. :)

Tajemnicze słowa Simeone

Tajemnicze słowa Simeone
Teraz już wiem dlaczego w Lidze Mistrzów mamy większe szanse na zwycięstwo niż w rozgrywkach ligowych czy w Pucharze Króla. Nie mam co do tego wątpliwości.
Diego Simeone za:directo gol
reklama