reklama

Dybala będzie kiedyś najlepszy?

Dybala będzie kiedyś najlepszy?
Od Dybali wymaga się bardzo dużo i każdej niedzieli jest pod obserwacją. To normalne w przypadku wielkich zawodników. On ma możliwości, żeby w przyszłości sięgnąć po Złotą Piłkę.
Massimiliano Allegri, trener Juventusu za:lastampa.it
reklama

Znamy płeć i imię dziecka "Lewego"?

Znamy płeć i imię dziecka
Jak nieoficjalnie udało się dowiedzieć serwisowi "Party.pl", Ania i Robert Lewandowscy zostaną rodzicami dziewczynki, której chcą dać na imię Klara.
za:party.pl

Marciniak w saudyjskiej ekstraklasie

Marciniak w saudyjskiej ekstraklasie
Szymon Marciniak poprowadzi dzisiaj spotkanie 18. kolejki saudyjskiej ekstraklasy Al-Qadisiyah - Al-Ahli. Jego asystentami będą Tomasz Listkiewicz i Paweł Sokolnicki. Mecz rozpocznie się o 18:15.
za:90minut.pl

Historyczne miejsce Polski w rankingu

Historyczne miejsce Polski w rankingu
Reprezentacja Polski zajmuje 14. miejsce w najnowszym rankingu FIFA. To najwyższa lokata "Biało-czerwonych" w historii. W porównaniu z poprzednim notowaniem Polacy awansowali o jedną pozycję. Prowadzi Argentyna przed Brazylią i Niemcami.
za:90minut.pl
reklama

Gabriel Jesus 'załatwił' swoją byłą

Gabriel Jesus 'załatwił' swoją byłą
Moja cieszynka z telefonem była wiadomością do mojej byłej dziewczyny. Kiedy grałem jeszcze w Palmeiras, to nie odbierała ode mnie telefonów. Kiedy przeszedłem do Manchesteru City, to wtedy wysłała do mnie wiadomość.
Gabriel Jesus za:FourFourTwo

Angielscy dziennikarze ocenili Kapustkę

Angielscy dziennikarze ocenili Kapustkę
"Daily Mail" nie komentowało specjalnie postawy Polaka, ale wystawiło mu notę "6", czyli najsłabszą spośród ofensywnych piłkarzy. O "0,5" wyżej ocenili Marcina Wasilewskiego, który rozegrał pełne 120 minut. Z kolei "Daily Star" napisało, że Bartek zmarnował swoją szansę na przekonanie Ranieriego. Najlepiej Kapustkę zrecenzował lokalny dziennik "Leicester Mercury", według którego reprezentant Polski zasłużył na "7". "To dziwne, że taki talent tyle czasu czekał na wybiegnięcie w pierwszej jedenastce" – napisali dziennikarze w uzasadnieniu. Najniżej Polaka ocenił serwis "Daily Mirror" – tam Bartek otrzymał "5", a ponadto wytknięto mu cenę, jaką Lisy wydały na utalentowanego zawodnika.
za:przegladsportowy.pl

Mecze w TV: 9 Lutego 2017

13 :00TVP Sport HD
Polska U-17 vs Czechy U-17
La Manga Cup
reklama