Arbiter zlitował się nad Łęczną

Obrona Górnika Łęczna nie istnieje

Estończyk, zanim zszedł z boiska, zanotował w meczu z Górnikiem Łęczna 2 gole i 2 asysty!

Trener Strejlau pociesza Smudę

Komentujący mecz Górnika Łęczna Andrzej Strejlau stara się pocieszać Franciszka Smudę z kabiny komentatorskiej ;)

Wenger zmęczony rozmowami o przyszłości

Nawet jeśli odejdę, to Arsenal nie zacznie wygrywać wszystkich meczów. Nie chcę wciąż mówić na ten temat. W tym momencie mamy inne priorytety. Moja osoba nie jest ważna. Ważna jest przyszłość Arsenalu i to, co może osiągnąć w tym i następnych sezonach.
Arsene Wenger za:independent.co.uk

Piłka Eredivisie na sezon 2017/18

W przyszłym sezonie w Eredivisie mecze będą rozgrywane piłką w stylu retro. Ma to na celu upamiętnienie 60. rocznicy powstania Eredivisie.

Komor prezentuje gola Jagiellonii

Górnik Łęczna w meczu z Jagiellonią po prostu nie istnieje. Gol na 5-0 to istne kuriozum. Obrońca Górnika wyłożył piłkę Cernychowi, który umieścił ją w siatce.

Sprytny rzut wolny Jagiellonii

Jagiellonia kompletnie zaskoczyła Górnika Łęczna tym rozegraniem rzutu wolnego. Wasiljew dograł do Romanczuka, a ten podwyższył na 3-0!

Giganci powalczą o Belottiego

Jak informuje "La Stampa", Bayern jest gotowy aktywować klauzulę odstępnego Andrei Belottiego, która wynosi 100 milionów euro. Napastnik Torino strzelił w tym sezonie 19 goli w 24 oficjalnych meczach. Oprócz Bayernu piłkarzem interesuje się Chelsea. W styczniu dyrektor sportowy Torino przyznał, że odrzucił ofertę za Belottiego w wysokości 65 milionów euro złożoną przez Arsenal
za:sportbild.bild.de

Neymar odwiedził G. Jesusa w szpitalu

Bom te ver irmão , obrigado pela visita! Com você sempre é só risada 😂😅@neymarjr Obrigado a todos que me mandaram força 👏🙏 @dejesusoficial
Dzięki rekomendacji Pepa Guardioli, Gabriel Jesus przyleciał do Barcelony, aby poddać się operacji kontuzjowanej stopy. Już po zabiegu, napastnika City odwiedził Neymar. Wizyta kumpla z reprezentacji Brazylii bardzo ucieszyła młodego Jesusa, który napisał pod fotką wrzuconą na Instagram: "Dobrze ciebie widzieć bracie, dziękuję za wizytę! Z tobą zawsze jest dużo śmiechu. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wsparli".
źródło:instagram.com

Transferowa lista życzeń Milanu

Mateo Musacchio (środkowy obrońca, 26 lat, Villarreal)
AC Milan planuje mocno zainwestować na rynku transferowym, jeśli dojdzie do przejęcia klubu przez chińskich inwestorów. Portal Calciomercato.com opublikował listę piłkarzy, którzy mogliby trafić do Mediolanu.

Chomczenowski otwiera wynik meczu

Wasiljew wypatrzył Chomczenowskiego i podał mu celne podanie. Ukrainiec wszedł w pole karne i pokonał bramkarza. Jagiellonia-Górnik Łęczna 1-0!

Casillas chce wygrać Ligę Mistrzów

Wygrałem Ligę Mistrzów trzy razy i jestem z tego faktu bardzo dumny. Teraz mam nadzieję, że wygram po raz czwarty.
Iker Casillas za:ojogo.pt

CR7 motywował się meczem PSG-Barca?

Hiszpańscy dziennikarze potrafią stworzyć każdą historię z niczego. Tym razem wymyślili, że Cristiano zerkając na wyświetlane powtórki bramek z meczu PSG-Barcelona, motywował się w ten sposób przed grą z Napoli. Trzyma się to kupy?

Wenger może zastąpić L. Enrique

XI Górnika Łęczna na Jagiellonię

Zidane chce Moratę w drużynie

Nie chciałbym, żeby Alvaro Morata odszedł z Realu Madryt. Wiem, że do tej pory dostawał mało minut. Ale miał te minuty. Jutro zagra w wyjściowym składzie i to nie będzie jego ostatni mecz, który zacznie od pierwszej minuty.
Zinedine Zidane za:antena3.com/