"Lewy" strzela gola w 96. minucie na 1:1

Od 21. minuty meczu Hertha prowadziła 1:0 z Bayernem. Było tak aż do... 96. minuty. Wtedy to piłkę do bramki gospodarzy skierował Robert Lewandowski. 1:1!

Główka Łukasza Piszczka na 2:0

Dzisiaj Borussia Dortmund wygrała z Wolfsburgiem 3:0. Drugą bramkę dla gospodarzy zdobył efektownym uderzeniem głową Łukasz Piszczek.

Główka Moraty na 1:0

Świetne dośrodkowanie Isco, mocne uderzenie głową Moraty i jest 1:0 dla Realu Madryt.

Alves chce dobrze dla Barcy czy nie?

Myśląc egoistycznie, dla nas to dobrze jeśli z Ligi Mistrzów odpadają kluby o takim potencjale jak Barcelona. Ja jednak zawsze chcę, aby szło im dobrze.
Dani Alves za:'El Transistor'

CR7 zakończył karierę obrońcy Espanyolu

Lopez próbował powstrzymać rozpędzonego Cristiano Ronaldo. No i skończyło się to dla niego w bardzo przykry sposób. Tylko na to spójrzcie! Magia!

Suarez zajął się młodym Santiago Bueno

KIedy Santiago Bueno podpisywał kontrakt z Barceloną, znajdował się w Ekwadorze na Mistrzostwach Ameryki Płd. U-20. Już wtedy otrzymał wiadomość od Luisa Suareza, który pogratulował mu transferu, życzył powodzenia na turnieju i zaznaczył, że będą mieli okazję do lepszego poznania się już w Barcelonie. Napastnik Barcy dotrzymał słowa. Dzień po przylocie do Hiszpanii, Bueno został zaproszony do domu Suareza na kolację.
za:mundo deportivo

Niesamowity wyczyn Lincoln City

Lincoln City występuje obecnie w 5. lidze angielskiej, a dzisiaj zapewniło sobie udział w ćwierćfinale FA Cup. Wszystko dzięki wygranej 1:0 z Burnley. Czym jest Non-League? To rozgrywki poniżej poziomu Premier League oraz The Football League (Championship, League One oraz League Two).