Asysta Wszołka w meczu z Birmingham

Dzisiaj mieliśmy polski pojedynek w Championship! Birmingham z Kuszczakiem w bramce i Bielikiem na ławce vs QPR z Wszołkiem na skrzydle. Skończyło się wysoką wygraną gości z Londynu - 4:1. Przy bramce Sylli na 3:0 asystę zanotował reprezentant Polski. Idealnie dośrodkował!

Pechowa decyzja Ranieriego

Grające w "10" Milwall załatwiło "Lisy"

No i Leicester City pożegnało się z FA Cup... I to w naprawdę słabym stylu. Grające w "10" Milwall strzeliło gola na wagę awansu w 90. minucie meczu.

Bardzo 'tania' ławka Bayernu

Skrzywdzili Cristiano

Powrót w wielkim stylu

Podwójne standardy u niektórych

Gol Garetha Bale'a po powrocie!

Gareth Bale powrócił na boisko po 88 dniach od odniesienia kontuzji. I to w jakim stylu! Dostał podanie od Isco i wykorzystał swoją szybkość! 2:0!

Bale zameldował się na Bernabeu

Termalica, Bayern i gole na 1:1

Wczoraj Termalica w ostatnich sekundach strzeliła gola z karnego na 1:1 i urwała punkty Lechii, a dzisiaj to samo zrobił Bayern w meczu z Herthą.

Kovacic to twardy chłop

"Lewy" strzela gola w 96. minucie na 1:1

Od 21. minuty meczu Hertha prowadziła 1:0 z Bayernem. Było tak aż do... 96. minuty. Wtedy to piłkę do bramki gospodarzy skierował Robert Lewandowski. 1:1!

Główka Łukasza Piszczka na 2:0

Dzisiaj Borussia Dortmund wygrała z Wolfsburgiem 3:0. Drugą bramkę dla gospodarzy zdobył efektownym uderzeniem głową Łukasz Piszczek.

Główka Moraty na 1:0

Świetne dośrodkowanie Isco, mocne uderzenie głową Moraty i jest 1:0 dla Realu Madryt.

Alves chce dobrze dla Barcy czy nie?

Myśląc egoistycznie, dla nas to dobrze jeśli z Ligi Mistrzów odpadają kluby o takim potencjale jak Barcelona. Ja jednak zawsze chcę, aby szło im dobrze.
Dani Alves za:'El Transistor'

CR7 zakończył karierę obrońcy Espanyolu

Lopez próbował powstrzymać rozpędzonego Cristiano Ronaldo. No i skończyło się to dla niego w bardzo przykry sposób. Tylko na to spójrzcie! Magia!

Suarez zajął się młodym Santiago Bueno

KIedy Santiago Bueno podpisywał kontrakt z Barceloną, znajdował się w Ekwadorze na Mistrzostwach Ameryki Płd. U-20. Już wtedy otrzymał wiadomość od Luisa Suareza, który pogratulował mu transferu, życzył powodzenia na turnieju i zaznaczył, że będą mieli okazję do lepszego poznania się już w Barcelonie. Napastnik Barcy dotrzymał słowa. Dzień po przylocie do Hiszpanii, Bueno został zaproszony do domu Suareza na kolację.
za:mundo deportivo