Reakcja Jamesa na wejście Bale'a

Dzisiejszy mecz z Espanyolem James Rodriguez rozpoczął na ławce rezerwowych. W 71. minucie na boisko wszedł Gareth Bale - to była druga zmiana Zidane'a. Gdy Walijczyk dostał informację, że za chwilę wejdzie na boisko to James... nie wyglądał na zadowolonego. Uwagę na zachowanie Kolumbijczyka zwróciły oczywiście niezawodne hiszpańskie media.

Mistrzowie niesamowitych podań

Smokowski ocenił mecz Kapustki

Tomasz Smokowski
@TSmokowski
18:46 • 18 Feb 2017
Kapi dziś: 1 poł. na "10" i fajna jego gra, dużo kontaktow. 2 pol:CR przestawił go na prawą str, granie sie skończyło, bo L głownie lagował
źródło:twitter.com

Asysta Wszołka w meczu z Birmingham

Dzisiaj mieliśmy polski pojedynek w Championship! Birmingham z Kuszczakiem w bramce i Bielikiem na ławce vs QPR z Wszołkiem na skrzydle. Skończyło się wysoką wygraną gości z Londynu - 4:1. Przy bramce Sylli na 3:0 asystę zanotował reprezentant Polski. Idealnie dośrodkował!

Pechowa decyzja Ranieriego

Grające w "10" Milwall załatwiło "Lisy"

No i Leicester City pożegnało się z FA Cup... I to w naprawdę słabym stylu. Grające w "10" Milwall strzeliło gola na wagę awansu w 90. minucie meczu.

Bardzo 'tania' ławka Bayernu

Skrzywdzili Cristiano

Powrót w wielkim stylu

Podwójne standardy u niektórych

Gol Garetha Bale'a po powrocie!

Gareth Bale powrócił na boisko po 88 dniach od odniesienia kontuzji. I to w jakim stylu! Dostał podanie od Isco i wykorzystał swoją szybkość! 2:0!

Bale zameldował się na Bernabeu

Termalica, Bayern i gole na 1:1

Wczoraj Termalica w ostatnich sekundach strzeliła gola z karnego na 1:1 i urwała punkty Lechii, a dzisiaj to samo zrobił Bayern w meczu z Herthą.

Kovacic to twardy chłop

"Lewy" strzela gola w 96. minucie na 1:1

Od 21. minuty meczu Hertha prowadziła 1:0 z Bayernem. Było tak aż do... 96. minuty. Wtedy to piłkę do bramki gospodarzy skierował Robert Lewandowski. 1:1!

Główka Łukasza Piszczka na 2:0

Dzisiaj Borussia Dortmund wygrała z Wolfsburgiem 3:0. Drugą bramkę dla gospodarzy zdobył efektownym uderzeniem głową Łukasz Piszczek.

Główka Moraty na 1:0

Świetne dośrodkowanie Isco, mocne uderzenie głową Moraty i jest 1:0 dla Realu Madryt.