Neymar odwiedził kontuzjowanego Jesusa

Bom ver que você está bem molecão ... já já volta voando ! Tamo junto fiote 🤙🏽 @dejesusoficial @neymarjr
źródło:instagram.com

Ranieri po wpadce z Millwall

To ogromne rozczarowanie. Dobrze graliśmy w pierwszej połowie, ale gdy rywale zaczęli grać w osłabieniu, prezentowali się lepiej od nas. Włożyli w ten mecz więcej serca niż my. Zasłużenie wygrali. Kiedy schodziliśmy na przerwę, byłem zadowolony. Powtarzałem piłkarzom w szatni, by nadal tak grali, by spróbowali strzelić gola, ale przede wszystkim zachowali czyste konto. Dostaliśmy nauczkę. Musimy zareagować na tę porażkę błyskawicznie. Musimy się podnieść.
Claudio Ranieri za:eurosport.onet.pl

Tak Kuba pożegnał się z Dortmundem

Tabela Ekstraklasy po sobotnich meczach

Magiera zdradził plan z Kucharczykiem

Smutny widok podczas meczu Borussii

Dzisiaj legendarna trybuna na stadionie Borussii Dortmund byłą zamknięta. Dlaczego? Wszystko przez skandaliczne zachowanie niektórych kibiców podczas meczu z RB Lipsk.

Paul Pogba mówi po... hiszpańsku

Pasando un momento bueno con mi hermano @familia_y_nada_mas
Paul Pogba znowu został gwiazdą internetów. Antonio Valencia kręcił filmik w szatni Manchesteru, a Francuz postanowił zagadać do widzów w języku hiszpańskim. ;)

Zidane po wielkim powrocie Bale'a

Przed wejściem na boisko powiedziałem Garethowi Bale'owi tylko to, żeby wszedł i cieszył się grą. Gareth to Gareth. To specjalny piłkarz, inny niż wszyscy. Cieszyłem się z jego powrotu i z tego, że w końcu, po trzech miesiącach przebywania z dala od murawy, poczuje się jak piłkarz. On jest bardzo szczęśliwy, ponieważ rwał się do tego powrotu. Wszyscy jesteśmy podekscytowani tym, że wrócił, a zrobił to w najlepszy możliwy sposób.
Zinedine Zidane za:squawka.com

Sukces Steevena Langila w Belgii

Peszko na Eurowizję

Kariera "Lewego" w Niemczech

Kariera

Pawłowski strzela, a Kownacki dobija

Szmatuła się nie popisał i wypluł piłkę przed siebie po strzale Szymona Pawłowskiego. Dawid Kownacki nie miał problemów z dobitką. 3:0!