reklama

Fantastyczne uderzenie Małeckiego

Piłkarze Jagiellonii próbowali wybić piłkę ze swojego pola karnego, ale zrobili to tak nieudolnie, że ta trafiła pod nogi Patryka Małeckiego. Efektowny wolej i... 2:0 dla Wisły!
reklama

Paweł Brożek strzela na 1:0

Świetne podanie Brleka do Brożka, a ten sprytnie uderza na bramkę Kelemena. Boguski jeszcze odprowadza piłkę i jest 1:0 dla Wisły.

Onana chce wrócić do Barcelony

Onana chce wrócić do Barcelony
Zachowałem znakomite wspomnienia z pobytu w La Masii. Wszyscy traktowali mnie tam bardzo dobrze. Musiałem odejść, aby rozwinąć się jako piłkarz. Pewnego dnia chciałbym jednak wrócić do Barcelony, uwielbiam ligę hiszpańską. Najpierw muszę jednak wykazać się tutaj w Ajaxie.
Andre Onana, bramkarz Ajaxu za:Mundo Deportivo

Wayne Shaw mógł dzisiaj zagrać...

Wayne Shaw mógł dzisiaj zagrać...
Wayne Shaw przeżył w ostatnim tygodniu prawdziwą huśtawkę nastrojów i jak wiadomo ostatecznie pożegnał się z Sutton United. Teraz okazało się, że klub naprawdę go potrzebował! Podstawowy bramkarz Sutton Ross Worner, doznał kontuzji w dzisiejszym (sobota) meczu z Torquay i wobec nieobecności Shawa na ławce rezerwowych, trener Paul Doswell musiał zdjąć jednego piłkarza z pola i postawić go na bramce. Padło na nominalnego prawego obrońcę Simona Downera.
za:daily mail
reklama

Tak Vardy pożegnał Ranieriego

Tak Vardy pożegnał Ranieriego
Głupią ilość razy piszę i kasuję słowa w tym poście. Jestem dłużny Claudio odpowiednie słowa. Claudio miał, ma i zawsze będzie mieć mój pełen szacunek. To, co osiągnęliśmy wspólnie i jako drużyna było czymś niesamowitym. On wierzył we mnie wtedy, gdy wielu tego nie robiło i za to jestem mu dozgonnie wdzięczny. Spekuluje się, że byłem zamieszany w jego zwolnienie. To nieprawdziwe, bezpodstawne i bardzo bolesne informacje. Jedyne, czego jesteśmy winni, jako drużyna, to granie poniżej pewnego poziomu. Bierzemy to na siebie zarówno w szatni, jak i publicznie. Dołożymy również wszelkich starań, żeby to naprawić. Życzę Claudio wszystkiego najlepszego w przyszłości. Dziękuję Ci Claudio za to wszystko.
Jamie Vardy za:Instagram

Schmeichel o pożegnaniu z Ranierim

Schmeichel o pożegnaniu z Ranierim
Nie wiem skąd się wzięły pogłoski na temat spotkania piłkarzy Leicester z zarządem klubu w sprawie Ranieriego. Nie było żadnego spotkania. Te plotki są dla nas bardzo krzywdzące. Jako piłkarz tego klubu mogę powiedzieć, że żaden z nas nie miał jakiegokolwiek wpływu na decyzję w sprawie zwolnienia trenera. Decyzje podejmują szefowie, my nie mamy nic do gadania. Bardzo mnie smucą te doniesienia i moim zdaniem, to po prostu śmieszne, żeby oskarżać zawodników o takie rzeczy. Mogę tylko wyrazić mój największy szacunek względem osoby Claudio Ranieriego i moją ogromną wdzięczność za to, co zrobił dla Leicester City. Każdy inny zawodnik powie to samo. Wielkim wstydem jest natomiast to, jak graliśmy w tym sezonie. Musimy spojrzeć na nas samych, ponieważ nie wypadliśmy dobrze. A Claudio przyszedł do nas i pożegnał się. Podziękował za wysiłek i za zeszły sezon. To człowiek z klasą, skromny i zabawny. Ja jestem smutny i myślę, że Claudio też jest smutno.
Kasper Schmeichel za:Daily Mail

Kamil Glik po wygranej AS Monaco

Kamil Glik po wygranej AS Monaco

"Lewy" podsumował strzelaninę z HSV

Massive match!❌❌❌⚽️ #rl9 @_rl9
źródło:instagram.com

Hajto po zwycięstwie Lechii

Tomek Hajto
@TomekHajto7
19:58 • 25 Feb 2017
Piotrek Nowak fajnie się was ogląda gratulacje zwycięstwa dzięki wam liga ciekawa będzie do końca ⚽⚽🇵🇱🇵🇱
źródło:twitter.com

Nowa akademia Barcy w Chinach

Nowa akademia Barcy w Chinach
Prezydent Barcelony Josep Maria Bartomeu oraz ambasador klubu Ronaldinho uroczyście otworzyli nową akademię Barcelony w Chinach. Akademia będzie mogła przyjąć około 1000 dzieci i stanie się największą szkółką Barcy na świecie. Z obiektów sportowych mają korzystać także zawodnicy chińskiej reprezentacji narodowej oraz najlepsze chińskie kluby.
za:thescore.com

Anna i "Lewy" po hat-tricku z HSV

Anna i
⚽️⚽️⚽️👌 @annalewandowskahpba @_rl9
źródło:instagram.com

Skład Jagiellonii na mecz z Wisłą Kraków

Skład Jagiellonii na mecz z Wisłą Kraków

Skład Wisły Kraków na mecz z Jagiellonią

Skład Wisły Kraków na mecz z Jagiellonią

Wojtkowiak dobija Cracovię

Peszko dośrodkowuje, piłka dociera do Grzegorza Wojtkowiaka, a ten pokonuje Sandomierskiego. 4:2!

"Grosik" czeka na mieszkanie Kuciaka

Kamil Grosicki ma trafić w Hull do mieszkania, które wcześniej zajmował Dusan Kuciak. Tylko Słowak wciąż nie zabrał swoich rzeczy...

Efektowna akcja Cracovii i 2 gol Piątka

No i drużyna Jacka Zielińskiego łapie kontakt z Lechią! Budziński ładnie pociągnął z piłką i na koniec trochę przypadkowo zagrał do Piątka. Ten nie dał szans Kuciakowi. Wciąż jest jednak 3:2 dla Lechii.

Sławczew do Kuświka i 3:1 dla Lechii

Świetne podanie Simeona Sławczewa do Grzegorza Kuświka! Nie mógł tego zmarnować. 3:1!
reklama