reklama

Wielka radość Conte

Wielka radość Conte
reklama

Zidane jest dumny ze swoich piłkarzy

Zidane jest dumny ze swoich piłkarzy
Czy zawsze, kiedy kwestie arbitrów dotyczą Realu Madryt, to sprawę się wyolbrzymia? Tak, uważam, że polemikę się wyolbrzymia. Nie tylko ja nie wchodzę w sprawy sędziowskie, moi zawodnicy także bardzo szanują sędziów. Pod tym względem muszę powiedzieć, że mam wspaniałych graczy, którzy chcą pracować. Potrafię zrozumieć, że to przeszkadza wielu ludziom. Natomiast ja jestem dumny z moich zawodników, bo szanują arbitrów oraz wszystkich, którzy ich otaczają. Stoję za nimi murem na śmierć i życie.
Zinedine Zidane za:as.com

Urodzinowe życzenia dla W. Lubańskiego

Urodzinowe życzenia dla W. Lubańskiego

Finał LM bez Messiego i Neymara?

Finał LM bez Messiego i Neymara?
Zaniepokoiłem się, gdy ostatnio nie wpuścili Auriera do Wielkiej Brytanii na mecz Ligi Mistrzów z powodu postępowania sądowego. To się jeszcze pogorszy, gdy "Brexit" się uprawomocni, zwłaszcza w przypadku formalnych przeszkód. Możemy mieć prawdziwy problem. Skoro piłkarze nie mogą wjechać do tego kraju z powodu toczących się procesów, powinniśmy zastanowić się, czy w ogóle będziemy rozgrywać tam mecze rangi europejskiej. Przeciwko Messiemu i Neymarowi cały czas się toczą procesy w związku z podatkami. A w tym roku finał Ligi Mistrzów odbywa się w Cardiff. Wyobraźcie sobie, co by było, gdyby ich nie wpuszczono... To dla nas wielki problem, gdy piłkarze z Anglii mogą latać wszędzie, a inne drużyny mogą mieć problem z podróżą do Wielkiej Brytanii. Przy wolnym przepływie osób jest dużo lepiej.
Aleksander Ceferin, prezydent UEFA za:The New York Times
reklama

Piłkarze Realu wkurzyli się na Zidane'a

Piłkarze Realu wkurzyli się na Zidane'a
Hiszpański dziennikarz Eduardo Inda zdradził, że po meczu Valencii z Realem Madryt doszło w szatni do kłótni między Zidanem i najważniejszymi piłkarzami Realu. Zawodnicy, zwłaszcza kapitanowie zespołu, mieli za złe trenerowi, że na konferencji prasowej oskarżył ich o brak zaangażowania w trakcie spotkania. Szczególnie zły był Sergio Ramos, który poprosił francuskiego szkoleniowca o zwracanie większej uwagi na to co mówi. Zidane zrozumiał prośbę stopera i w meczu z Villarreal nie powtórzył już podobnych deklaracji (mimo, że pierwsza część meczu w wykonaniu 'Królewskich' pozostawiła sporo do życzenia).
za:el chiringuito tv

Zamparini odchodzi z Palermo

Zamparini odchodzi z Palermo
W sycylijskim klubie to koniec prawdziwej ery. Szalony Maurizio Zamparini przestał być prezydentem Palermo i sprzedał klub funduszowi inwestycyjnemu. Główny nałóg Zampariniego? Zmienianie trenerów!

Prezydent Barcy z ultrasami Realu

Prezydent Barcy z ultrasami Realu
Kiedyś po 'El Clasico' (padł wtedy remis) rozgrywanym w Madrycie, kiedy piłkarze brali prysznic, wybrałem się do baru obok Bernabeu, żeby napić się piwa. Wszedłem do środka i panowała ogromna cisza. Trochę się przestraszyłem, w barze było pełno młodych ludzi. Podszedł do mnie jeden chłopak i zapytał się mnie, czy przyszedłem ich prowokować. Nie wiedziałem czemu tak powiedział, a on mi wytłumaczył, że to było miejsce gromadzenia się ultrasów Realu Madryt. Przeprosiłem go i powiedziałem, że nie wiedziałem o tym. Wtedy inny chłopak, trochę większy, krzyknął: "Panowie, ten sku**ysyn i sku**iel, który dopiero co wszedł do baru jest taki, jak my! Tyle, że on jest za Barcą, a my za Realem. Trzeba to uszanować". To jest futbol, który lubię.
Joan Gaspart, były prezydent Barcy za:el transistor
reklama