reklama

Fani zaatakowali Pogbę w restauracji

Fani zaatakowali Pogbę w restauracji
Jak podał angielski "The Sun", Paul Pogba padł w ostatni poniedziałek ofiarą ataku rozzłoszczonych kibiców podczas posiłku w indyjskiej restauracji. Francuz udał się wieczorem zjeść z przyjaciółmi kolację. Na miejscu stołowało się również kilku fanów Manchesteru United, którzy gdy tylko zobaczyli Pogbę, podeszli do niego i poprosili o autograf. Jak donoszą świadkowie, Pogba grzecznie im odmówił, prosząc o uszanowanie jego prywatności i wrócił do posiłku ze znajomymi. Odmowa Francuza bardzo rozzłościła fanów, którzy zaczęli zachowywać się agresywnie - zaczęli krzyczeć, jeden z nich nawet rzucił talerzem, a gdy sytuacja się zaczęła zaostrzać, zmusili Pogbę do wycofania się do narożnika restauracji. W reakcji na całe zajście obsługa restauracji zadzwoniła na policję, jednak gdy tylko dowiedzieli się o tym agresorzy, uciekli z miejsca zdarzenia. Z zeznań świadków wynika, że Pogba przez ten cały czas zachowywał się bardzo spokojnie i nie dał się sprowokować urażonym kibicom.
za:thesun.co.uk
reklama

Gdyby Jese nie doznał kontuzji...

Gdyby Jese nie doznał kontuzji...
Co by było, gdyby nie tamten wślizg Kolasinacia, po którym doznałem kontuzji? Wiele o tym myślałem. Nigdy nie lubiłem się do nikogo porównywać, ale uważam, że byłbym niepodważalnym graczem pierwszego składu w Realu Madryt. Jestem tego pewien
Jese Rodriguez za:marca.com

Ivan Perisić ośmiesza Rudigera

AS Roma wygrała ostatni mecz z Interem Mediolan 3-1, jednak swój mały moment chwały miał gwiazdor "Nerazzurich", Ivan Perisić, który dał Rudigerowi prawdziwy popis techniki!
źródło:youtube.com

Skład Wigier Suwałki na Arkę Gdynia

Skład Wigier Suwałki na Arkę Gdynia
reklama

Skład Arki Gdynia na Wigry Suwałki!

Skład Arki Gdynia na Wigry Suwałki!

Luis Enrique o "Messidependencii"

Luis Enrique o
Naiwnym byłoby myśleć, że nie jesteśmy zależni od gry najlepszego piłkarza na świecie. Mam nadzieję, że to będzie trwało jeszcze przez wiele lat.
Luis Enrique za:marca.com

Najlepsza karta FIFA 17 w Ekstraklasie

Najlepsza karta FIFA 17 w Ekstraklasie
Po zimowej aktualizacji ratingów mamy nową najlepszą kartę w Ekstraklasie! Wcześniej najmocniejszym piłkarzem był Vako Kazaiszwili z overallem 76, nie licząc oczywiście kart specjalnych, gdyż w ostatnim Informie Nikolić miał 81 ratingu. Tak czy inaczej - jest moc!
reklama