reklama

To jest samotność...

To jest samotność...
reklama

Tyle Ibrahimović znaczy dla Manchesteru

Tyle Ibrahimović znaczy dla Manchesteru
W Manchesterze United Cantona miał dookoła siebie wspaniałych graczy o wielkiej jakości, dlatego też był królem Old Trafford. Ibrahimović tego nie ma. Szwed wciąż jest jednak "Wspaniałym Zlatanem" i dla Mourinho oraz Manchesteru United jest ważniejszy niż dziesięciu Paulów Pogbów. Teraz już wiem, co traciłem przez lata, gdy bliżej nie przyglądałem się jego grze. Jak każdy czytałem nagłówki gazet oraz oglądałem strzelane przez niego gole i jak każdy miałem go za niespokojnego geniusza o upartym charakterze, którego trzeba znosić. W newsach pojawiał się z powodu pięknych bramek, a w gazetach z powodu utarczek z trenerami. Najbardziej znana to ta z Pepem Guardiolą w Barcelonie. Gdziekolwiek się jednak nie pojawił to zdobywał trofea. Przecież on zgromadził zadziwiającą kolekcję medali.
były piłkarz m.in. Liverpoolu Ronnie Whelan za:squawka.com

Terry miał ofertę z Manchesteru City

Terry miał ofertę z Manchesteru City
W 2009 roku rozmawiałem z Romanem Abramowiczem na temat mojej przyszłości w Chelsea. Powiedziałem mu, że chcę zostać. W tym samym czasie otrzymałem ofertę z Manchesteru City. Dała mi ona siłę w negocjacjach kontraktowych. Była moją kartą przetargową.
John Terry za:goal.com

Trening bokserski Ardy Turana

Nie wiedzieliśmy, że z Ardy Turana jest drugi Rocky Balboa. Tylko spójrzcie na trening tureckiego pomocnika. Nieźle mu to idzie!
źródło:youtube.com
reklama

Liga od kuchni: Arka - Korona

"Trudno Panowie, trzeba się podnieść" - takim komentarzem starcie Arka - Korona zakończył trener gości, Maciej Bartoszek, który... jest głównym bohaterem materiału dziennikarza CANAL+ SPORT, Macieja Klimka.
źródło:youtube.com

Najlepsi z jakimi grał Vrdoljak

Najlepsi z jakimi grał Vrdoljak
Najlepszy piłkarz z jakim grałem? Miro Radović, Luka Modrić dziś Real i Milan Badejl z Fiorentiny.
Ivica Vrdoljak za:sport.se.pl

Vrdoljak ostro o Czerczesowie

Vrdoljak ostro o Czerczesowie
Stanisław Czerczesow to najgorszy trener jakiego miałem, ale głównie jako człowiek, a nie szkoleniowiec. Jego warsztatu nie mogę ocenić… Nie można mu jednak odmówić, że z Legią wygrał ligę i Puchar Polski. Zawsze mi powtarzał, że mam problem z głową, nie z kolanem. Cwaniak i kłamca. Do prasy mówił, że potrenuję w rezerwach dla swojego dobra, żeby wrócić do pełni sił, że na mnie czeka. Kłamał. Bo mnie w oczy w obecności tłumacza pana Adama i Aleksandara Vukovica powiedział, że dopóki on będzie trenerem, to ja nie ma wstępu do szatni pierwszego zespołu. Wszystko zaczęło się przed jednym z treningów właśnie na Malcie. Kolano mnie bolało i powiedziałem doktorowi Maćkowi Tabiszewskiemu, że nie wyjdę na trening, nawet gdyby kazał mi to zrobić Jose Mourinho, bo to może całkiem rozwalić mi chorą nogę. Przez szybę autokaru zobaczyłem, jak lekarz rozmawia z Czerczesowem. Po zajęciach trener wszedł do środka, i przy całej drużynie wygonił mnie z autobusu.
Ivica Vrdoljak za:sport.se.pl
reklama