reklama

Boruc rezygnuje z gry w reprezentacji!

Boruc rezygnuje z gry w reprezentacji!
Chciałbym poinformować wszystkich zainteresowanych, że podjąłem decyzję, którą nosiłem w sobie od pewnego czasu. Ze względu na zdrowie i już "podeszły" wiek oraz konkurencję, która pozwala spać spokojnie. Ze względu na spokój ducha mojego i mojej rodziny, kończę piękną przygodę z Reprezentacją Polski w piłce nożnej. Dziękuję wszystkim szkoleniowcom z trenerem Adamem Nawałką na czele. Dziękuję kolegom piłkarzom i wszystkim sztabom szkoleniowym, z którymi miałem przyjemność współpracować. Dziękuję przyjaciołom, którzy byli ze mną na dobre i na złe. Dziękuję wszystkim, zarówno tym, którzy trzymali za mnie kciuki, jak i tym niechętnym, którzy napędzali mnie do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Dziękuję wszystkim za te kilkanaście lat wspólnych wzlotów i upadków. Mnóstwo emocji przed nami i już teraz w innej roli będę trzymał kciuki za Biało-Czerwonych jeszcze mocniej. Chciałbym skupić się teraz na swoim zdrowiu i pomocy kolegom z AFCB w wywalczeniu celów na ten sezon w Premiership. Dziękuję za wszystko!
Artur Boruc za:instagram.com/arturboruc/
reklama

W Niemczech Klichowi zabrali prawko

W Niemczech Klichowi zabrali prawko
Po przyjeździe z Polski miałem na przykład nawyk patrzenia na przepisy ruchu drogowego z przymrużeniem oka. W Niemczech to nie przejdzie, najpierw zaczynają przychodzić mandaty, a później nie ma zmiłuj, zabierają prawko. Ile razy mi zabrali? Zdarzyło się dwa razy, zawsze z tego samego powodu: prędkość. Na szczęście nie rekwirowano dokumentu na zawsze, tylko na miesiąc. Przez miesiąc trzeba było sobie radzić bez auta.
Mateusz Klich za:sportowefakty.wp.pl

Jack Wilshere wspiera Mario Gotze

Jack Wilshere wspiera Mario Gotze
Get well soon my friend @gotzemario @jackwilshere
Po tym jak świat obiegła informacja o poważnej chorobie Mario Gotze związanej z nieprawidłowym metabolizmem, Jack Wilshere zamieścił życzenia powrotu do zdrowia dla piłkarza Borussii Dortmund.
źródło:instagram.com

To jest samotność...

To jest samotność...
reklama

Tyle Ibrahimović znaczy dla Manchesteru

Tyle Ibrahimović znaczy dla Manchesteru
W Manchesterze United Cantona miał dookoła siebie wspaniałych graczy o wielkiej jakości, dlatego też był królem Old Trafford. Ibrahimović tego nie ma. Szwed wciąż jest jednak "Wspaniałym Zlatanem" i dla Mourinho oraz Manchesteru United jest ważniejszy niż dziesięciu Paulów Pogbów. Teraz już wiem, co traciłem przez lata, gdy bliżej nie przyglądałem się jego grze. Jak każdy czytałem nagłówki gazet oraz oglądałem strzelane przez niego gole i jak każdy miałem go za niespokojnego geniusza o upartym charakterze, którego trzeba znosić. W newsach pojawiał się z powodu pięknych bramek, a w gazetach z powodu utarczek z trenerami. Najbardziej znana to ta z Pepem Guardiolą w Barcelonie. Gdziekolwiek się jednak nie pojawił to zdobywał trofea. Przecież on zgromadził zadziwiającą kolekcję medali.
były piłkarz m.in. Liverpoolu Ronnie Whelan za:squawka.com

Terry miał ofertę z Manchesteru City

Terry miał ofertę z Manchesteru City
W 2009 roku rozmawiałem z Romanem Abramowiczem na temat mojej przyszłości w Chelsea. Powiedziałem mu, że chcę zostać. W tym samym czasie otrzymałem ofertę z Manchesteru City. Dała mi ona siłę w negocjacjach kontraktowych. Była moją kartą przetargową.
John Terry za:goal.com

Trening bokserski Ardy Turana

Nie wiedzieliśmy, że z Ardy Turana jest drugi Rocky Balboa. Tylko spójrzcie na trening tureckiego pomocnika. Nieźle mu to idzie!
źródło:youtube.com
reklama