reklama

W Niemczech Klichowi zabrali prawko

W Niemczech Klichowi zabrali prawko
Po przyjeździe z Polski miałem na przykład nawyk patrzenia na przepisy ruchu drogowego z przymrużeniem oka. W Niemczech to nie przejdzie, najpierw zaczynają przychodzić mandaty, a później nie ma zmiłuj, zabierają prawko. Ile razy mi zabrali? Zdarzyło się dwa razy, zawsze z tego samego powodu: prędkość. Na szczęście nie rekwirowano dokumentu na zawsze, tylko na miesiąc. Przez miesiąc trzeba było sobie radzić bez auta.
Mateusz Klich za:sportowefakty.wp.pl
reklama

Jack Wilshere wspiera Mario Gotze

Jack Wilshere wspiera Mario Gotze
Get well soon my friend @gotzemario @jackwilshere
Po tym jak świat obiegła informacja o poważnej chorobie Mario Gotze związanej z nieprawidłowym metabolizmem, Jack Wilshere zamieścił życzenia powrotu do zdrowia dla piłkarza Borussii Dortmund.
źródło:instagram.com

To jest samotność...

To jest samotność...

Tyle Ibrahimović znaczy dla Manchesteru

Tyle Ibrahimović znaczy dla Manchesteru
W Manchesterze United Cantona miał dookoła siebie wspaniałych graczy o wielkiej jakości, dlatego też był królem Old Trafford. Ibrahimović tego nie ma. Szwed wciąż jest jednak "Wspaniałym Zlatanem" i dla Mourinho oraz Manchesteru United jest ważniejszy niż dziesięciu Paulów Pogbów. Teraz już wiem, co traciłem przez lata, gdy bliżej nie przyglądałem się jego grze. Jak każdy czytałem nagłówki gazet oraz oglądałem strzelane przez niego gole i jak każdy miałem go za niespokojnego geniusza o upartym charakterze, którego trzeba znosić. W newsach pojawiał się z powodu pięknych bramek, a w gazetach z powodu utarczek z trenerami. Najbardziej znana to ta z Pepem Guardiolą w Barcelonie. Gdziekolwiek się jednak nie pojawił to zdobywał trofea. Przecież on zgromadził zadziwiającą kolekcję medali.
były piłkarz m.in. Liverpoolu Ronnie Whelan za:squawka.com
reklama

Terry miał ofertę z Manchesteru City

Terry miał ofertę z Manchesteru City
W 2009 roku rozmawiałem z Romanem Abramowiczem na temat mojej przyszłości w Chelsea. Powiedziałem mu, że chcę zostać. W tym samym czasie otrzymałem ofertę z Manchesteru City. Dała mi ona siłę w negocjacjach kontraktowych. Była moją kartą przetargową.
John Terry za:goal.com

Trening bokserski Ardy Turana

Nie wiedzieliśmy, że z Ardy Turana jest drugi Rocky Balboa. Tylko spójrzcie na trening tureckiego pomocnika. Nieźle mu to idzie!
źródło:youtube.com

Liga od kuchni: Arka - Korona

"Trudno Panowie, trzeba się podnieść" - takim komentarzem starcie Arka - Korona zakończył trener gości, Maciej Bartoszek, który... jest głównym bohaterem materiału dziennikarza CANAL+ SPORT, Macieja Klimka.
źródło:youtube.com
reklama